سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

داستین دایموند ، ستاره “Saved by the Bell” نبردش با سرطان را تأیید می کند.

داستین دایموند ستاره “Saved by the Bell” ابتلا به سرطانش را تنها چند روز بعد از بستری شدن در بیمارستان تایید کرده است. این بازیگر 44 ساله و تیمش عصر پنجشنبه از طریق حساب رسمیش در فیس بوک ابتلایش به سرطان را فاش کردند. 

“بیانیه رسمی تیم داستین”: در این زمان می توانیم تأیید کنیم که داستین سرطان دارد. داستین بعد از دستیابی به اطلاعات بیشتر و تهیه برنامه ای برای پیشبرد ، اطلاعات بیشتری را فاش می کند.

” این ستاره تلویزیونی به دلیل درد و ناراحتی زیاد روز سه شنبه در بیمارستان بستری شد. خانواده او نیز  سابقه سرطان دارند ، از جمله مادرش که بر اثر سرطان پستان درگذشت. “ما از همه می خواهیم که در این دوران سخت به حریم خصوصی داستین احترام بگذارند.”

دایموند اولین بار به عنوان Samuel “Screech” Powers در سال 1988 در “Good Morning, Miss Bliss”  که درباره همکلاسی های دبیرستان خیالی Bayside بود حضور داشت  و نقشش را از طریق  سریال “SBTB” ، به نام  “Saved by the Bell: The New Class” تکرار کرد. 

 اخیراً ، او در یک قسمت از مجموعه Adult Swim  بنام “Your Pretty Face Is Going to Hell” شخصیتی را بر اساس خودش صداگزاری کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا