سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

کاتلین جنر در مورد رابطه نزدیکش با دخترش کایلی صحبت می کند

بچه های کیتلین جنر همه بزرگ شده اند ، و او روابط فردی خودش را با هر کدومشون حفظ کرده است.

المپیکی سابق در هنگام حضور در قسمت دوشنبه  Dear Dear’s The Skinny Confidential Him & Her podcast ، به شوخی گفت که فرزند مورد علاقه اش “به  آن روز بستگی دارد”.

او گفت: “من شش فرزند بیولوژیک و چهار فرزند خوانده دارم. این تعداد زیادی فرزند است. و 18 نوه.”  کیتلین 71 ساله پسران براندون جنر 39 ساله و برودی جنر 37 ساله از همسر سابقش لیندا تامپسون دارد. دختر کاساندرا مارینو ، 40 ساله و پسر برت جنر ، 42 ساله ، از همسر سابق کریستی کراونوور. و دختران کندال جنر 25 ساله و کایلی جنر 23 ساله هم از همسر سابق کریس جنر. او همچنین در بزرگ کردن بچه های کریس از شوهر مرحومش رابرت کارداشیان پدر: کورتنی ، 41 ساله ، کیم 40 ساله ، کلوئی 36 ساله و راب 33 ساله ، کمک کرد.

https://www.instagram.com/p/BNOBNhNFquV/
Screengrab of Kylie Jenner, Kendall Jenner, and Caitlyn Jenner on Thanksgiving 2016
11/25/16
Source: Caitlyn Jenner/Instagram

کیتلین در پاسخ به این سوال که بیشتر خودش را به چه کسی نزدیک میبیند گفت که او و کندال “نقاط مشترک زیادی دارند”. او درباره این سوپرمدل گفت: “او بسیار ورزشکار است.” ” هر دو  ما نگرش یکسانی نسبت به زندگی داشتیم. من با این کایلی و کندال خوب کنار می آیم اما به نظر می رسد که من و کایلی بیشتر اوقات به هم نزدیکتر هستیم.”

کیتلین ادامه داد:  ، من دیشب در خانه کایلی شام خوردم.” “ما سعی می کنیم این کار را هفته ای یک بار ، هر دو هفته یک بار انجام دهم. من به آنجا می روم و او همیشه این وعده های غذایی عالی را دارد – آماده است ، خودش آنها را درست نمی کند … اما آنها خیلی خوب هستند! بهتر از یک رستوران “

کیتلین گفت دوست صمیمی اش سوفیا هاچینز اغلب به آنها می پیوندد و “کایلی و سوفیا خیلی خوب با هم کنار می آیند.” او گفت: ” سوفیا ، کایلی و من ، فقط سه نفر از ما ، هیچ کس در اطراف نیستیم … فقط در خانه – او خانه های زیبایی دارد.” ” در مورد چیزها و این و آن صحبت می کنیم. و از این منظر ، ما بسیار نزدیکتر هستیم. کندال اینطور نیست – او همیشه کمی مرموز تر هست. 

او ادامه داد “همه بچه های من عالی هستند و همه آنها بزرگ شده اند تا زندگی خودشون را داشته باشند. حالا ، گاهی اوقات ، وقتی در خانه نشسته ام ، جمعه شبه ، و سوفیا رفته یا هر چیز دیگری ، کمی اوضاع سختتر می شود.” او ادامه داد: . من 10 فرزند دارم. 18 نوه دارم. من خودم اینجا  تنها نشسته ام! ” “هیچ کس تماس نگرفته است ، و شما به تلفن خود نگاه می کنید ، و نباید کسی با من تماس بگیرد ، می دانید؟ چه ، همه آنها زندگی خود را دارند؟ بله. خوب ، هر پدر و مادری با این مسئله سر و کار دارند. چیز جدیدی نیست.”

کیتلین در سال 2015 ، دو سال پس از آنکه او و کریس 65 ساله اعلام جدایی کردند ، علناً به عنوان تراجنسی ظاهر شد.

سال گذشته این ستاره و دو دختر کوچکش با PEOPLE صحبت کردند و گفتند که این تجربه فقط آنها را به هم نزدیک کرده است. کندال گفت: “وقتی پدرم به عنوان یک تراجنسیتی بیرون آمد ، روابط ما رشد کرد.” “او  با من صادق بود. ما می توانستیم در مورد احساسات عمیقی که او در آن زمان احساس می کرد صحبت کنیم.  پدر من معمولاً فردی نبود که در مورد احساساتش صحبت کند ، بنابراین این یک قدم بزرگ برای ما بود.” کایلی اضافه کرد ، “پدر من همیشه برای من از کسب مدال طلا در المپیک گرفته تا گرفتن مجوز خلبانی الهام بخش بوده است. با این حال ، تماشای او در زندگی واقعی خود الهام بخش ترین آنها است. او قهرمان ما است. “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا