سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

کلر کراولی بعد از آنکه دیو ماس با او بهم زد “خیلی ناراحت شد”.

یک منبع به E! News درباره چگونگی کنار آمدن کلر کراولی بعد از اینکه دیو ماس اخیراً “رابطه اش را با او تمام کرد” گزارش داد. 

او می گوید کلر کراولی بعد از تصمیم دیو ماس برای پایان دادن به رابطه کوتاه آنها، در حال حاضر سعی دارد روی خودش تمرکز کند اما خیلی ناراحت شده است.”

منبع خودی گفت که دیو بعد از اینکه فهمید او برای انجام خواسته های کلر آماده تیست  رسماً ” رابطه را تمام کرد. 

این منبع توضیح می دهد: “کلر و دیو زمانشان را از هم جدا می کردند و بیرون کار میکردند ، اما این امر منجر به جدایی قطعی شد.” “دیو احساس کرد که او برای ازدواج آماده نیست و آماده نقل مکان به ساکرامنتو بخاطر کلر نیست. آنها برنامه های زیادی می چیدند که دیل نمی توانست به آنها متعهد باشد.”

منبع خودی همچنین اضافه می کند که دیو “در مورد مسیری که روابط آنها پیش می رود احساس واقعی نداشت و او” مجبور بود از قلبش پیروی کند “.

این منبع می گوید: “آنها در حال حاضر در مکان های مختلفی زندگی میکنند.”

در حالی که کلر خودش از این جدایی دلشکسته است ،اطرافیان او احساس می کنند این بهترین کار در این مرحله است.” منبع خودی می گوید ، “بسیاری از دوستان کلر همیشه در رابطه و اهداف دیو شک داشتند.”

حتی در این صورت ، این منبع نشان می دهد که کلر هنوز از آینده با دیو منصرف نشده است. این منبع می گوید: “او می خواست این رابطه موثر واقع شود و امیدوار است که در آینده بتوانند دوباره رابطه شان برقرار شوند.”

در مورد دیو ، دوستانش که این جدایی را دیدند گفتند ، او “همیشه بسیار مستقل بوده است”.

دیو تایید کرد که او و کلر ساعاتی بعد از گزارش E! News که به طور انحصاری فاش کرد که آنها “از هم جدا شدند” از هم جدا شدند.

دیو روز سه شنبه ، 19 ژانویه در اینستاگرام پست کرد: “من می خواستم همه چیز را در مورد کلر با شما به اشتراک بگذارم و تصمیم گرفتم مسیر جداگانه خودم را بروم ،” ما از عشق و پشتیبانی که از بسیاری از مردم دریافت کرده ایم قدردانی می کنیم ، اما این در حال حاضر این بهترین تصمیم برای هر دوی ماست، ما فقط امیدواریم که بهترین چیزها برایمان اتفاق بیافتد.

” کلر  به همراه مادرش در ساکرامنتو زندگی می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا