سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر

کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر پس از سالها شایعات عاشقانه با هم وارد رابطه می شوند.

 

 طبق گزارشها کورنتی کارداشیان و تراویس بارکر  از حدود دسامبر به طور عادی  با هم قرار می گذارند و رابطه شان بر اساس آنچه که قبلاً دوستی قوی بین  آنها ایجاد شده بود ، بنا شده است.

یک خودی توضیح می دهد: “آنها واقعا خیلی با هم خوبند و تمام خانواده کورتنی از قبل تراویس را دوست دارند. آنها سالها همسایه و دوست  بوده اند و اخیراً  با هم وارد رابطه عاشقانه شده اند.”

این خودی می گوید: “تراویس همیشه به کورتنی چشم داشته است.” “عاشقانه همیشه وجود داشته است. آنها اشتراکات زیادی دارند و کورتنی همیشه به این نکته که تراویس چجور پدری هست توجه داشته او پدر شگفت انگیزیه و کورتنی این را در مورد او دوست دارد. آنها عاشق آرامش هستند در خانه با بچه هایشان ، و همه با هم کنار می آیند.  همه چی خوب پیش می رود.”

پس از اینکه اخیراً کورنتی و تراویس  در پالم اسپرینگز ، کالیفرنیا ، در کنار یکدیگر دیده شدند ، فوراً شایعات عاشقانه را برانگیختند.  گرچه این اولین بار نیست که آنها به آتش این شایعات را شعله ور می کنند، یک منبع منحصرا به E می گوید!  آنها قطعاً بیشتر از  همه چی دوست هستند

این منبع با بیان اینکه “این کاملاً جدید است” افزود: کورتنی و تراویس “حدود یک یا دو ماه” با هم وارد رابطه شدند. 

روز شنبه ، 23 ژانویه ستاره Keeping Up With the Kardashians  در اینستاگرامش تصاویر پشت صحنه ای از روز آرامش در  خانه مادرش ، کریس جنر در  Palm Springs به اشتراک گذاشت. کمی بعد ، تراویس عکس های مشابهی را منتشر کرد که همان زمینه و مناظر را نشان می داد.

به طور طبیعی ، طرفداران تیزبین نقاط را به هم متصل می کردند و می فهمیدند که آنها با یکدیگر وقت می گذرانند. خودی به ای نیوز گفت ، “آنها با هم در پالم اسپرینگز بودند.”

در این زمان ، هر دو کورتنی و تراویس هنوز نتوانسته اند علناً به رابطه عاشقانه شان بپردازند.

در روزهای اخیر ، طرفداران بنیانگذار Poosh همچنین متوجه چگونگی معاشقه این نوازنده در اینستاگرام  شدند. همین سه روز پیش ، کورتنی یک سلفی آینه ای منتشر کرد که در آن ، کالکشن لباس زیر SKIMS خواهرش  کیم کارداشیان را نشان می داد.

 او در کپشن با یه ایموجی قلب سیاه نوشت “رویاهای شیرین” ، کمی بعد ، این نوازنده 45 ساله یک ایموجی گل رز ارسال کرد. 

همانطور که قبلاً اشاره شد ، این دو نفر پیش از این هم به شایعات عاشقانه دامن زده بودند. آنها نه تنها دوست قدیمی بوده اند ، بلکه اتفاقاً همسایه هم هستند! در فوریه 2019 ، طرفداران برایشان سوال شد که آیا آنها پس از دیده شدن در حال  شام ​​د خوردن ر نوبو در مالیبو ، کالیفرنیا ، با هم قرار گذاشته اند یا نه.

در آن زمان ، اما یک منبع به E  نیوز شایعات چیزی غیر از واقعیت بودند.

خودی توضیح داد: “آنها سالها دوست بوده اند.” “آنها مدت زیادی در یک محله زندگی کرده اند و یکدیگر را در کلیسا و با بچه هایشان می بینند. آنها بارها با هم بیرون رفتند و اغلب با بچه ها دور هم جمع می شوند تا فیلم ببینند یا بستنی بگیرند.”

در سپتامبر 2018 ، آنها در حالی که در حال خروج از رستوران Crossroads Kitchen در لس آنجلس ، کالیفرنیا بودند ، عکسبرداری شدند.

در آن زمان ، E! نیوز  گزارش داد که بچه های تراویس و همسر سابق شانا موکلر با بچه های کورتنی و اسکات دیسیک دوست بوده اند و حتی چندین بار در Keeping Up With the Kardashians ظاهر شده اند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن