سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپا

Love Island: تمدید فصل سه برای سری مسابقات CBS.

CBS هنوز عاشق این سریال تلویزیونی واقعیت دوست یابی تابستانی است. این شبکه Love Island را برای فصل سوم که در هاوایی فیلمبرداری می شود تمدید کرد و این خبر از طریق توییتر اعلام شد.

Love Island بر اساس یک رئالیتی شو در انگلیس است و آریل واندنبرگ میزبان برنامه مسابقه خواستگاری است که در دومین فصلش در یک ویلای خیره کننده در لاس وگاس برگزار می شود. “جزیره نشینان” مجرد با یکدیگر ملاقات می کنند و به امید برقراری رابطه با یکدیگر رابطه عاشقانه برقرار می کنند. آنهایی که موفق به ارتباط مناسبی بین زوجین نمی شوند ، در معرض خطر حذف قرار دارند. دو مسابقه دهنده ای که در پایان فصل هنوز بخشی از یک زوج هستند ، برنده بازی و شانس رفتن با عشقشان و جایزه نقدی هستند.

فصل دوم Love Island به طور متوسط ​​در رنج سنی 18-49 با 1.82 میلیون بیننده دارای امتیاز 0.41 است. در مقایسه با فصل یک ، در نمایش 12٪ و در بیننده 17٪ کاهش یافته است. قسمتهای فصل دو در هفته ، بین 23 آگوست تا 30 سپتامبر ، چند بار در هفته پخش می شود. به دلیل همه گیری به تأخیر افتاد.

شما چی فکر میکنید؟ فصل دوم سریال تلویزیونی Love Island را تماشا کردید؟ آیا برای فصل سه در CBS هماهنگ می شوید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا