سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

د ویکند به مناسبت ماه تاریخ سیاه ، 150 وعده غذایی رایگان به پرسنل بهداشتی فلوریدا اهدا می کند

 د ویکند برنده گرمی ، 30 ساله ، با همکاران Postmates در جشن بزرگداشت  ماه تاریخ سیاه  ( ماه تاریخ سیاه یک مراسم سالانه است که از ایالات متحده آغاز می شود ، که همچنین به عنوان ماه تاریخ آفریقایی-آمریکایی شناخته می شود از دولتهای ایالات متحده و کانادا به رسمیت شناخته شده است و اخیراً در ایرلند ، هلند و انگلستان مشاهده شده است . این کار به عنوان روشی برای به یاد سپردن افراد مهم و رویدادهای تاریخ  آفریقا آغاز شد . این جشن در ماه فوریه در ایالات متحده  و کانادا برگزار می شود)  150 وعده غذای رایگان به پرسنل کادر درمان فلوریدا در بیمارستان AdventHealth Carrollwood اهدا کرد.

هر وعده غذایی توسط   Mama’s Southern Soul Food، یک رستوران محبوب متعلق به سیاه پوستان در خلیج تمپا تهیه می شد. د ویکند قرار است در نیمه وقت سوپر بول  Super Bowl  که روز یکشنبه در ورزشگاه ریموند جیمز این شهر برگزار می شود، اجرا کند. 

حساب رسمی توییتر  Postmates روز دوشنبه نوشت: “این اولین روز ماه تاریخ سیاه است و ما آن را با دویکند و یک سورپرایز در خلیج تمپا آغاز خواهیم کرد.”

NFL از 7000000 نفر از کادر درمان واکسینه شده  مستقر در فلوریدا برای شرکت در TikTok Tailgate ،مهمانی حضوری  امن COVID-19 که به میزبانی Miley Cyrus در روز بازی برگزار می شود ، دعوت می کند. در برنامه  موسیقی غافلگیرکننده ، مهمان های ویژه ای از NFL ، بخشهای آشپزی و اکشن های سرگرم کننده نمایش داده می شود. 

پرستاران ، پزشکان و … که بلیط ورزشگاه ریموند جیمز را برای مسابقات Super Bowl Sunday دریافت می کنند ، توسط باشگاه های NFL انتخاب می شوند.

راجر گودل ، کمیساریای NFL ، در بیانیه ای گفت: “کادر درمان همچنان زندگی خود را در معرض خطر قرار می دهند تا به دیگران خدمت کنند ، و ما مدیون آنها هستیم که زنده ایم. ما امیدواریم که با این روش کوچک ، این طرح به کشور ما الهام بخش شود. این همچنین فرصتی برای ارتقا  اهمیت واکسیناسیون و اقدامات بهداشتی مناسب ، از جمله استفاده از ماسک در محیط های عمومی است. “

اجرای  زیادی از The Weeknd را در Super Bowl Sunday مشاهده خواهید کرد. اوایل این هفته ، پپسی دومین تبلیغات Super Bowl خود را با بازی The Weeknd (با نام Abel Tesfaye) منتشر کرد. 

دوست دیرینه The Weeknd ، لا مار تیلور در این کلیپ می گوید: “هر اجرا یک فصل جدید است.” “هر مرحله یک آغاز جدید است.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا