سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینماپیشخوان اروپاخبر های داغمجله سینمایی

تام هالند به طور ماهرانه ای از سوالاتی راجع به حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در “مرد عنکبوتی 3” طفره می رود: “اگر هم آنها باشند ، به من نگفته اند!

لبهایش مهر و موم  شده است! تام هالند وقتی از او در مورد  Spider-Man 3 سوالاتی شد، پاسخی نداد. 

این بازیگر بریتانیایی 24 ساله در مصاحبه پنجشنبه ، 4 فوریه با ورایتی به گفتگو در مورد فیلم نشست. هالند در پاسخ به این سوال که آیا توبی مگوایر یا اندرو گارفیلد – که هر دو قبلاً  نقش ابر قهرمان تصویر می کشیدند – ممکن است در فیلم Spider-Man 3 حضور داشته باشند ، هلند از پاسخ دادن خودداری کرد.

“من یک بار اندرو را دیدم  را در BAFTA ملاقات کردم. او دوست داشتنی بود. او واقعاً آدم خوبی بود و چت خوبی داشتیم. بعدش خیلی زود مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه، بیرون آمد. او واقعاً مثبت و خوب بود. “” او به یاد می آورد ، و اضافه کرد که “او در مهمانی های مختلف در لس آنجلس چند بار با توبی برخورد داشته است.”

هالند در مورد اینکه آیا آنها در فیلم آینده مارول که هنوز نامی از آنها ارائه نشده است حضور خواهند داشت یا نه  ، گفت: “اگر اینها باشد ، آنها هنوز به من نگفته اند. این کاری است که مارول انجام می دهد. ” او خاطرنشان کرد که امیدوار است مگوایر 45 ساله و گارفیلد 37 ساله “از فیلم های ما لذت ببرند. 

مگوایر در سال 2002 در فیلم مرد عنکبوتی بازی کرد. او همچنین در دنباله های 2004 و 2007 مرد عنکبوتی 2 و مرد عنکبوتی 3 حضور داشت.  گارفیلد شروع به تصویر کشیدن قهرمان پرنده را در فیلم The Amazing Spider-Man 2012 کرد. او دو سال بعد برای Marvel’s The Amazing Spider-Man 2 دوباره وارد این نقش شد.

در حالی که هالند اطلاعات زیادی در مورد مرد عنکبوتی 3 نمی دهد ، اما به ورایتی گفت که پیش بینی می کند این فیلم “بلندپروازترین فیلم مستقل ابرقهرمانی ساخته شده تاکنون باشد”.

او  افزود: “ما فیلمبرداری بیشتری انجام دادیم. ما قبل از کریسمس شروع کردیم و  هفت هفته فیلمبرداری کردیم. ما برای تعطیلات کریسمس کار را تعطیل کردیم و دوباره شروع کردیم . من به اندازه دیگران از دیدن آن هیجان زده ام ، چه برسد به اینکه بخشی از آن باشم. “

تام هالند تنها ستاره مرد عنکبوتی 3 نیست که در مورد مگوایر و گارفیلد ازش سوال می شود. از زاندیا همبازی تام هالند ، هنگام حضور در لایو  جیمی کیمل لایو ، در دسامبر سال 2020 درباره حضور آن دو بازیگر سوالاتی شد  و او به  جیمی کیمل گفت: “من نه می توانم آن را تأیید و نه تکذیب کنم.”

فیلمبرداری فیلم Spider-Man 3 پس از تأخیر به دلیل ویروس کرونا در اکتبر سال 2020 آغاز شد. هالند در استوری های  اینستاگرام که در آن زمان به اشتراک گذاشته شده بود ، اعلام کرد که  برای شروع کار در این پروژه وارد آتلانتا شده است. او در این کلیپ گفت: “وقته مرد عنکبوتی 3 هست” “بیا بریم!” به گزارش هفته نامه انترتینمنت ، جیمی فاکس ، که نقش الکترو در فیلم قبلی مرد عنکبوتی  بازی کرده بود، قرار است در این فیلم حضور داشته باشد.  شود. جیک جیلنهال ، که در نقش Mysterio با هالند روبرو شد ،هم نقشش را تکرار می کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا