سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

کلوئی کارداشیان از یک طرفدار به خاطر درام کایلی جنر و جوردین وودز ، از کوره در می رود.

کلویی کارداشیان روز پنجشنبه بعد از طرفداری از خواهرش کایلی جنر برای آشتی با همسر سابقش ، جوردین وودز ، اشاره کرد ، ناامید کننده است.

کلویی ستاره 36 ساله “Keeping Up with the Kardashians” در حال حاضر در این برنامه دیده می شود که با تریستان تامپسون همسر سابق 29 ساله اش که برای خیانتش با وودز 23 ساله رسوا شده است ، کنار می آید. 

رفتار سرد آنها یکی از طرفداران را به فکر فرو برد که چرا جنر و وودز دیگر نمی توانند دوست باشند ، چون به نظر می رسد همه طرف های درگیر این ماجرا از شرایط خارج شده اند.

کاربری پرسید ، “در نتیجه ، آیا کایلی میتواند که دوباره با جوردین دوست شود ،” در حالی که کارداشیان پاسخ می دهد ، “من از این ماجرا آنقدر خسته شده ام که  نمی خواهم خواهرم را کنترل می کنم ، یا اینکه انتخاب کنم با چه کسی دوست باشد ؟

او گفت: “من هرگز هیچوقت به خواهرم نگفتم که می تواند با چه کسی دوست باشد. او یک آدم بزرگسال است که می تواند هر کاری را که می خواهد انجام دهد. من در هر کاری که می خواهد انجام دهد از او حمایت می کنم! من خواهرم را بدون قید و شرط دوست دارم. این بدان معناست که صرف نظر از اینکه با چه کسی دوست شود ، خواهرم را بدون قید و شرط همیشه دوست خواهم داشت ، احترام خواهم گذاشت و برای او ارزش قائل خواهم شد!

” و من همیشه به آنچه او انتخاب می کند احترام خواهم گذاشت !!! ضمناً ، من هیچ احساس بدی نسبت به کسی ندارم !!! قلب من اصلاً نفرتی ندارد.”

گفته می شود که جنر به دلیل وفاداری به خواهر بزرگش از وودز فاصله گرفته است.

 رابطه کارداشیان و تامپسون به نظر خوب می رسد. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا