سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

کیم کارداشیان پس از 6 سال ازدواج رسما درخواست طلاق از کانیه وست را داد.

این برای کیم کارداشیان وست و کانیه وست تمام شده است.

پس از نزدیک به هفت سال ازدواج ،  ستاره Keeping Up With the Kardashians روز جمعه درخواست طلاق کرد. آنها چهار فرزند مشترک دارند: نورث ، 7 ، سنت ، 5 ، شیکاگو ، 3 ، و مزامیر ، 21 ماهه. کیم خواستار حضانت قانونی و جسمی مشترک فرزندانشان شده است. 

این خبر به دنبال تابستانی پر فراز و نشیب برای وست ها است.

هنگامی که رپر 43 ساله  برای  انتخابات ریاست جمهوری نا موفق شد ، او اطلاعات عمیقاً شخصی در مورد خانواده اش را به اشتراک گذاشت ، از جمله اینکه کیم 40 ساله یک بار فکر سقط جنین را داشت.  در یکی از پست های حذف شده ، او ادعا کرد که از نوامبر 2018 ، هنگامی که معتقد بود او با رپر  Meek Mill رابطه دارد ، سعی در طلاق گرفتن از او  دارد. کانیه بعداً عذرخواهی کرد.

کیم سرانجام پس از چندین پیام ناراحت کننده صحبت کرد و در بیانیه ای  درباره اختلال دوقطبی کانیه  صحبت کرد و  خواستار “شفقت و همدلی” شد. او  پیشنهاد حمایت از شوهرش را داد و افزود: “کسانی که با کانیه نزدیک هستند  از قلب او خبر دارند  و سخنان او را درک می کنند . 

علیرغم گزارش هایی در ماه ژوئیه مبنی بر اینکه “طلاق از چند هفته قبل در جریان بوده است” . وست ها در ماه های بعدی به عنوان یک خانواده به هم پیوستند و کیم در 22 نوامبر یک پست دوست داشتنی درباره همسرش به اشتراک گذاشت.

اما در ماه دسامبر ، چندین گزارش در مورد “زندگی جداگانه” کیم و کانیه منتشر شد.

یک منبع به people گفت: “کیم کارها و پروژه هایی دارد که برای او مهم است و کانیه هم آن را دارد.” “زندگی آنها خیلی  با هم همپوشانی ندارد.”.”

وست ها که “Kimye” لقب گرفته اند  ، هشت سال است که یکی از زوج های مورد بحث  پاپ هستند. آنها در سال 2003 همدیگر را ملاقات کردند و در حالی که خواننده رپ گفت این عشق در نگاه اول است ، آنها قبل از اینکه رابطه شان عاشقانه شود مدتی دوست بودند. 

این زوج در سال 2013 از اولین فرزندشان استقبال کردند و یک سال بعد ازدواج کردند. طراح Yeezy گفت عشق آنها هیچ ارتباطی با پول و شهرت ندارد. او گفت: “او شادی من است و او  لذت جدید من را به جهان آورد.” “و، هیچ چیزی وجود ندارد که بخواهد آن لذت را از من بگیرد.”

این سومین طلاق برای کارداشیان و اولی برای وست است. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا