سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپاخبر های داغ

مگان مارکل برای ایونت اسپاتیفای لباس برند اسکار دلا رنتا می پوشد.

مگان مارکل در اولین حضورش  از زمان اعلام بارداری دومش ،استایلش را بالاتر برد.

دوشس ساسکس 39 ساله  برای مصاحبه در اسپاتیفای روز دوشنبه به همراه همسرش پرنس هری ، لباس برند  اسکار دلا رنتا بدون آستین طرح لیمو  با قیمت 3490 دلار پوشید.

این زوج اخیراً یک قرارداد چند میلیون دلاری با این پلتفرم امضا کردند و میزبان و تولید پادکست های خودشان تحت عنوان Archewell Audio خواهند بود.

مارکل در مصاحبه مجازیش  گفت: “ما از پادکست برای مکالمات قدرتمند استفاده می کنیم.” “ما Archewell Audio را ایجاد کردیم تا مطمئن شویم می توانیم صداهایی را که ممکن است شنیده نشوند بالا ببریم و داستان های مردم را بشنویم.”

اولین قسمت پادکست Sussexes در اواخر ماه دسامبر منتشر شد و دارای دفترچه خاطرات صوتی از نام های پر ستاره مانند سر التون جان ، استیسی آبرامز و تایلر پری ، همراه با حضور کوتاه پسر آنها Archie است که در ماه مه 2 ساله خواهد شد.

دوشس در حالی که آرچی را  در سال های 2018 و 2019 باردار بود ، با کمد لباس بارداری گران قیمتش خبرساز شد ، که اتفاقاً یک لباس گران قیمت دیگر برند اسکار د لا رنتا هم در میان آن بود.

تفاوتش چیه؟ لباس های بارداری اول مارکل توسط پرنس چارلز خریداری شده بود ، او این بار لباس هایش را شخصا خودش می خرد  چون او و پرنس هری دیگر جز  اعضای خانواده سلطنتی نیستند.

اسکار دلا رنتا، طراح لباس آمریکایی زاده جمهوری دومینیک یکی از مشهورترین طراحان لباس جهان بود و از دهه شصت میلادی تا زمان مرگ، لباس‌های بسیاری از مشهورترین زنان جهان، از ژاکلین کندی تا میشل اوباما و اوپرا وینفری را طراحی کرد. یکی از آخرین کارهای او لباس عروسی امل علم‌الدین، همسر جورج کلونی بود.

او در ۲۰ اکتبر ۲۰۱۴ در سن ۸۲ سالگی در خانه‌اش در کنتیکت درگذشت. علت مرگ او بیماری سرطان بوده که در سال ۲۰۰۶ تشخیص داده شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا