سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپاخبر های داغ

پدر لیدی گاگا می گوید خانواده آنها به دلیل این دزدی خشونت آمیز ناخوش هستند.

لیدی گاگا و عزیزانش در حالی که به دنبال بولداگ های فرانسوی دزدیده شده او هستند، شوکه شده اند.

جوزف جرمانوتا ، پدر این فوق ستاره پاپ ، روز پنجشنبه ، 25 فوریه به نیویورک پست گفت که او از زمان انتشار این خبر در صبح زود با گاگا در تماس است.

جرمانوتا گفت: “ما از این موضوع ناراحت هستیم ، این واقعاً وحشتناک است.” “مثل اینکه کسی یکی از بچه های شما را دزدیده باشد.”

عصر روز چهارشنبه ، داگ واکر گاگا هنگام پیاده روی با سه حیوان خانگیش در لس آنجلس مورد اصابت گلوله قرار گرفت. گزارش ها حاکی از آن است که دو تا از سگهای محبوب او به سرقت رفته است ، در حالی که سگ سوم فرار کرده است. عکس های پاپاراتزی که در صحنه گرفته شده نشان می دهد یک افسر پلیس یک بولداگ سیاه فرانسوی را که گمان می رود آسیاست حمل می کند ، که دارای اکانت تایید شده اش در اینستاگرام است که شامل عکس های زیادی از هر سه سگ است.

مسئولین به E! News که انتظار می رود داگ واکر زنده بماند. در این مرحله از تحقیقات ، پلیس می گوید هنوز معلوم نیست که آیا سگ ها به دلیل متعلق بودن به گاگا دزدیده شده اند یا خیر. مظنونین هنوز آزاد هستند.

در حالی که برنده اسکار درمورد این آدم ربایی اظهار نظری نکرده است ، او 500000 دلار برای پیدا شدن سگ ها جایزه گذاشته است کسانی که اطلاعات دارند می توانند از طریق [email protected] از طریق ایمیل ارسال کنند.

پدر گاگا به The Post گفت که “چندین بار” با گاگا در مورد این سناریوی دلخراش صحبت کرده و به او گفته است “فقط سعی کن قوی باشی و به یاد داشته باش که آنها با هم هستند”.

او در مورد سگ ها اینطور تصور کرد که: “آنها یکدیگر را تسلی می دهند.”

در مصاحبه ای جداگانه با فاکس نیوز ، جرمانوتا اظهار داشت: “تمام خانواده ما ناراحت هستند و دعا میکنیم به Koji و Gustavo آسیبی نرسیده باشد. به ما کمک کنید تا این اتفاق بگذریم.”

روز چهارشنبه ، گاگا در رم عکس گرفت ، جایی که گفته می شود قرار است فیلمبرداری فیلم گوچی توسط ریدلی اسکات را شروع کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا