سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

پرنس هری می گوید رسانه های انگلیس “سلامت روان” من را نابود می کند.

شاهزاده هری احساس کرد که “بخاطر سلامت روانش” باید از انگلیس خارج شود.

او با شکستن سکوتش در مورد تصمیم تکان دهنده او و مگان مارکل برای استعفا از وظایف سلطنتی و رفتن به ایالات متحده ،هری به جیمز کوردن در مورد آسیب هایی که به  او و خانواده اش شده بود ، گفت.

هری ، 36 ساله ، به کوردن توضیح داد: “همانطور که فکر می کنم بسیاری از مردم هم دیدند ، این شرایط واقعا سخت بود. همه ما می دانیم مطبوعات انگلیس چگونه می توانند باشند و این باعث آسیب سلامت روان من شد.”

“بنابراین من کاری کردم که هر شوهر و هر پدری انجام می دهد ، و من گفتم که باید خانواده ام را از اینجا ببرم.”

دوک و دوشس ساسکس برای تربیت پسرشان ، آرچی و خانواده در حال بزرگ شدنشان ، انگلیس را با املاک Montecito  چهارده میلیون دلاری، کالیفرنیا عوض کردند. علی رغم این اقدام، هری اصرار داشت او و مگان 39 ساله از وظایفشان چشم پوشی نمی کنند. .

 هری گفت : “اما ما هرگز از این وظایف دور نشدیم. و تا آنجا که به من مربوط می شود ، هر تصمیمی که در آن طرف گرفته شود ،از آن دور نخواهم شد “. “من همیشه کمک خواهم کرد ، اما زندگی من خدمات عمومی است ، بنابراین در هر کجای دنیا که باشم ، همین امر خواهد بود.”

او و مگان همچنین با اپرا وینفری مصاحبه ای خواهند داشت که 7 مارس پخش می شود. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا