سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار حوادثاخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

مگان دی استالین برای کمک به بازسازی خانه های هوستون پس از طوفان مرگبار تگزاس کمک می کند.

مگان دی استالین به زادگاهش بازمی گردد.

نامزد گرمی ، 26 ساله ، با نماینده شیلا جکسون لی و انجمن ملی خدمات بلایای کلیساهای مسیحی برای کمک کردن به زادگاهش در هوستون طی طوفان مرگبار تگزاس پیوست. 

کولاک که از 13 فوریه تا 17 فوریه ادامه داشت ،  به میلیون ها نفر از ساکنان تگزاس  پس از آسیب جدی به زیرساخت های اساسی قطع آب و برق  صدمه زد. . طوفان زمستانی اوری ، که رسماً طوفان زمستانی آمریکای شمالی نامیده می شود ، آسیب دیدگان را برای مقابله با ویروس کرونا در معرض خطر بیشتری قرار می دهد.

مگان در بیانیه ای گفت: “با دیدن ویرانی ها و شنیدن داستان های دلخراشی که به خاطر این فاجعه به جود آمده، می دانستم که باید برای کمک به شهر خودم کاری انجام دهم.” “من بسیار خوشحالم که شیلا جکسون لی نماینده مجلس ،  ، NACC و من در راستای ترمیم خانه های مادران مجرد و  سالمندان بدون بیمه که آسیب پذیرترین و اغلب  از این نوع حوادث ویرانگر آواره می شوند، همسو شدیم.”.

مشاوران بهداشت عمومی از ساکنان خواستند که استفاده از منابع محلی آب را محدود کنند و از مصرف آب آشامیدنی (یا آب شیر آب) که ممکن است حاوی باکتری ها یا ویروس های مضر باشد ، از جمله COVID-19 ، خودداری کنند. 

لی در بیانیه ای گفت: “در سراسر منطقه کنگره و هوستون ، درد مردم را در تخریب خانه ها دیدم.”

او  ادامه داد: “فاجعه تاریخی و غم انگیزی که ناشی از قطع شدن و عدم آماده سازی شبکه برق تگزاس بود ، باعث از دست رفتن جان ها و آوارگی خانواده ها شد.” “تلاش های جمعی مگان دی استالین، NACC و منطقه 18 کنگره به بازگرداندن زندگی افراد  کمک خواهد کرد.”

این نماینده مجلس ادامه داد: “هدف ما بازسازی و مرمت این خانه ها است.”

کشیش اورتگا ، با خدمات NAAC Disaster Services ، نیز در بیانیه ای صحبت کرد و گفت ، “باعث افتخار است که با مگان دی استالین بومی هوستون برای بازسازی خانه های آسیب دیده  متحد شویم.به افراد آسیب دیده کمک می کنیم ، سالمندان  و مادران تنها. ما داوطلبانی را که با کمکهای مالی شان می توانند از ما حمایت کنند، تشویق می کنیم. 

.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا