سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

ظاهر غیر قابل تشخیص بن افلک سر ست فیلمبرداری فیلم جدید جورج کلونی

بن افلک با ظاهری کاملاً جدید برای فیلم آینده جورج کلونی دیده شد.  برنده اسکار 48 ساله سر ست فیلمبرداری  The Tender Bar دیده  شد که ظاهری کاملاً لاغر و تقریباً غیرقابل شناسایی دارد – مخصوصاً وقتی ریش هم اضافه کنید.همچنین موهایش نیبت به معمول بلندتر بود. 

بن در اوایل ماه فوریه ، کمی پس از جدایی از دوست دخترش آنا د آرماس ، ریش گذاشتنش را شروع کرد.  این بازیگر ظاهرا از تیغش هم جدا شده. . این ریش که به نظر می رسد  برای کار است (و نه به خاطر جدایی) برای اولین بار هنگامی دیده شد که بن برای تحویل گرفتن خریدهاش از خانه اش در لس انجلس بیرون آمد. 

بن در سال 2021 تغییرات جدی دیگری را تجربه کرده است ، جدایی از آنا دی آرماس.  آنها فقط اولویتهای مختلفی در زندگی داشتند. یک منبع در آن زمان به نیویورک پست گفت: “وقتی کار بالا گرفت ، همه چیز تغییر کرد.”

بالاخره بن تازه برای بازی در The Tender Bar قرارداد بسته بود. و آنا با فیلمبرداری The Gray Man,  مشغول بود ، فیلمی که او  با کریس ایوانز و رایان گاسلینگ همبازی است. . یک قرارداد بزرگ! 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا