سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپامجله سینمایی

کامیلا کابلو فیلمبرداری سیندرلا با ایدینا منزل را در انگلیس ادامه می دهد.

 سه بار نامزد گرمی ، کامیلا کابلو ، فیلمبرداری فیلم بازسازی شده مدرن سیندرلا  را در روز یکشنبه در کنار  Idina Menzel  که نقش مادر خوانده او را بازی می کند، ادامه داد.

کامیلا کابلو 23 ساله متولد کوبا  و بزرگ شده  میامی  ، اولین بازی خود را در نقش سیندرلا در سینما انجام می دهد و او در 18 آگوست  فریاد زد که “این فیلم را دوست دارد” و “به خاطر داشتن نقش در آن بسیار افتخار می کند”.

کاملیا در دسامبر گذشته گفت : من فوق العاده درگیر آن هستم.’کی کانن کارگردان باورنکردنی و با استعدادی است و من فکر می کنم کل تیم مثل من از چنین شادی برخوردار است.

نیکلاس گالیتزین ،  که نقش شاهزاده رابرت را بازی می کند – در 18 سپتامبر نوشت که “برای همه شما  آنچه که ساخته ایم سرشار از هیجان است. “

در این گروه با استعداد ، بیلی پورتر ، برنده تونی ، در نقش Fab G –  و همچنین جیمز کوردن ، جان مولانی و پیرس برازنان حضور دارند.

تولید  این فیلم که  قرار بود در 5 فوریه 2021 در ایالات متحده / انگلستان به اکران درآید  – از اواسط فوریه آغاز شد و پس از شیوع  ویروس کرونا در ماه مارس متوقف شد و ماه گذشته در کاخ بلنهایم از سر گرفت.

سیندرلا دومین تلاش کارگردانی کانن ، همسر سابق ستاره SNL جیسون سودئکیس ، پس از کمدی بی نظیر Blockers در سال 2018 است.

 کاملیا تا قبل از 31 مه در اعتراض به زندگی سیاه پوستان در بازداشتگاه فدرال  میامی که با دوست پسرش حضور داشت  ، با او دیده نشده بود. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا