سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

تیلور سویفت با سه بار برنده شدن آلبوم سال در مراسم گرمی تاریخ ساز شد.

و برنده است … فولکلور!

در مراسم اهدای جوایز گرمی 2021 روز یکشنبه ، تیلور سوئیفت برنده آلبوم سال شد. . ستاره پاپ اولین زنی است که سه بار این جایزه را از آن خود کرده است.

ستاره 31 ساله در حالی که این جایزه را  می گرفت از دوست پسرش جو الوین قدردانی کرد  که با او ” Exile” و “بتی” و همچنین “Champagne Problems,”Coney Island و “Evermore”  را نوشت. 

او گفت: “جو بهترین زمان را برای نوشتن آهنگ در قرنطینه با تو داشتم.”

سوئیفت در ادامه از همه “همکاران” خود و همچنین “جیمز اینز و بتی و والدین آنها” تشکر کرد و به دوستانش بلیک لیولی و رایان رینولدز و سه دخترشان اشاره کرد. 

او سخنانش را با تشکر از طرفداران تمام کرد.

او  گفت: “شما بچه ها در این دنیای خیالی که ما ساختیم با ما ملاقات کردید و ما نمی توانیم به شما بگوییم که چقدر بهتون افتخار می کنیم. “بسیار متشکرم و از آکادمی ضبط متشکرم. ما هرگز این کاری را که شما برای  ما انجام داده اید فراموش نمی کنیم.. بسیار متشکرم.”

از دیگر نامزدهای آلبوم سال می توان به Chilombo از Jhené Aiko ،آلبوم self-titled از  Black Pumas ، آلبوم Everyday Life از Coldplay و آلبوم Diesse Vol. از  Jacob Collier اشاره کرد. 

جوایز گرمی به میزبانی ترور نوح ، یکشنبه ساعت 8 شب در شبکه تلویزیونی CBS و پارامونت + پخش شد. .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا