سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جنیفر لوپز بیست و چهارمین سالگرد فیلم ‘سلنا’ را جشن گرفت

جنیفر لوپز با عشق و قدرشناسی به گذشته نگاه می کند. 24 سال از اولین اکران فیلم  موفقیت آمیز سلنا در سینماها می گذرد و این خواننده مشهور سالروز اکران این فیلم را گرامی داشت. 

لوپز به اینستاگرام رفت تا تأملات ویژه ای در مورد این فیلم به اشتراک بگذارد ، که به تثبیت زندگی حرفه ای او کمک می کند و او را در مسیر رسیدن به ستاره A-Hollywood قرار می دهد.

“نمی توانم باور کنم از زمان اکران سلنا 24 سال گذشته است. من به این فیلم خیلی افتخار می کنم !!” لوپز در کنار صحنه ای از فیلم، که در آن او نقش خواننده افسانه ای سلنا کوینتانیلا را بازی می کرد نوشت : . “بسیار افتخار می کنم که بخشی کوچک از میراث شگفت انگیز سلنا هستم.”

لوپز یادآوری کرد که چگونه ، هنگامی که او برای بازی در نقش خواننده محبوب آماده می شد ، “من بی وقفه او را مطالعه کردم ، هر قدم او ، حرکات انگشتش ، لب هایش … خنده ها و حالاتش …..

“هنگامی که زمان حضور او در فیلم فرا رسیده بود و ما در حال فیلمبرداری از صحنه بزرگ هوستون استرودوم بودم که من اولین برداشت را انجام دادم و پس از آن ادوارد جیمز اولموس که نقش پدر سلناس را بازی می کرد ، یک بازیگر شگفت انگیز و قدرتمند آمد و گفت ،” تو ” تکالیفت را انجام داده ای، حالا فقط آن را رها کن … فقط همه چیز را رها کن … “” لوپز ادامه داد. “بنابراین من کار خودم را کردم و انجام دادم … بقیه مواردی است که شما در فیلم می بینید !!”

لوپز همچنین چند کلیپ به اشتراک گذاشت که نشان می دهد برخی از آهنگ های برجسته سلنا را برای این فیلم ضبط کرده است ، از جمله “من می توانم عاشق شوم” و “بیدی بیدی بوم بوم”.

سلنا که در 21 مارس 1997 در سینماها اکران شد ،لوپز در آن اولین نقش اصلی فیلم بود. 

سلنا که به عنوان “ملکه تجانو” شناخته می شود ، در 31 مارس 1995 درگذشت. او در دهه 90 به عنوان یکی از اولین ستاره های اصلی زن در سبک      male-dominated به شهرت رسید ، که به محبوبیت او در بیلبورد لاتین و   استیج GRAMMY کمک کرد..

ET در سال 1996 سر صحنه سلنا بود ، زمانی که لوپز در مورد فرصت بازی افسانه باز شد.

او در آن زمان گفت: “سلنا یک الگوی عالی بود و موانع زیادی را شکست. او کارهای بسیار خوبی برای جامعه لاتین انجام داد و به همه این دختران کوچک کسی را داد تا از آنها مراقبت کنند.” “از این نظر  این فیلم  می تواند کمک کند ، موانع موجود در هالیوود را از بین ببرد [زیرا] ما در دریافت نقش های خوب با مشکلات زیادی روبرو شده ایم. برای من این یک نعمت است. افتخار این است که بتوانم “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا