سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جنیفر لوپز در حال گفتن “ما خیلی ها را در سال 2020 از دست دادیم” در هنگام اجرای برنامه ویژه شب سال نو گریه می کند.

جنیفر لوپز با یادآوری زندگی های از دست رفته در این سال همراه با ویروس کرونا ، روی صحنه احساساتی شد.

خواننده 51 ساله هنگام اجرای زنده از میدان تایمز در ویژه برنامه شب سال نو ABC ، ​​پس از اجرای جدیدترین تک آهنگ خود “In The Morning” احساساتی شد و درباره 2020 کمی صحبت کرد.

Jennifer Lopez performs in Times Square during New Year's Eve celebrations

او گفت ، “2020 تقریباً به پایان رسیده است. ما آن را ساختیم. ما آن را ساختیم.”

ما باید درباره ابتدای امسال فکر کنیم ، یکی از بزرگترین اجراهای زندگی من است. “او با اشاره به اجرای نیمه دوم Super Bowl در کنار شکیرا افزود:” هزاران نفر آن اجرا را تماشا کردند . اما امشب ما کارها را کمی متفاوت انجام می دهیم. مشکلی نیست. ”

وی قبل از اینکه اشک در چشمانش جمع شود گفت: “اگر امسال چیزی به ما یاد داد ، به ما یاد داد که از آنچه داریم سپاسگزار باشیم – هر لحظه را گرامی بداریم .” “ما خیلی  چیزهای زیادی از دست دادیم. خیلی زیاد.”

 

پس از آنکه دوربین به سمت نامزدش الکس رودریگز ، که در حال تماشای اجرا بود ، حرکت کرد ، خواننده سپس به آهنگ محبوب خود “Dance Again” اشاره کرد و گفت: “بنابراین امشب ما زندگی خواهیم کرد ، ما عاشق خواهیم شد و ما” دوباره می رقصیم. و ما ادامه خواهیم داد. 20 سال پیش ، من این آهنگ را خواندم ، و ما هرگز بیش از امشب به آن احتیاج نداشتیم. ”

سال نو مبارک! ما خیلی هیجان زده ایم که رسماً 2021 را شروع می کنیم!

جنیفر بعد از  اجرایش، درباره عکسهای تبلیغاتی اش که  شب قبل در متروی نیویورک انداخته بود صحبت کرد.

وی در توییتی نوشت: “دیشب خیلی عجیب بود !!!! من سوار قطارهای 6 و S می شدم تا برای اجرای میدان Times  عکسبرداری کنم.”کل قطار دارای تمام پوسترهای #JLOBEAUTY بود …

در اوایل این هفته ، جنیفر به مناسبت سال نو با PEOPLE  گفتگو کرد:

او گفت: “برای بسیاری از افراد سال سختی بوده است و ما امیدواریم که همه ما بتوانیم سال جدید را با نگاه مثبت و امیدوارکننده آغاز کنیم.”

وی افزود: “از آنجا که بیشتر ما در این سال در خانه بودیم امیدوارم که دوباره همه چی به روال عادی برگردد و با طرفدارانم ارتباط برقرار کنم. خیلی دلم برای آنها تنگ شده است! برای 2021 آماده ام.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا