سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

آرون سورکین و پائولینا پوریژکوا اولین بار به عنوان زوج روی فرش قرمز اسکار حضور پیدا کردند.

آرون سورکین و پائولینا پوریژکوا یکشنبه شب در اسکار 2021 به عنوان زوج برای اولین بار روی فرش قرمز رفتند.

این زوج نوین، پائولینا پوریژکوا 56 ساله و سورکین 59 ساله روز یکشنبه روی فرش قرمز ژست گرفتند.

Page Six به طور انحصاری در روز جمعه فاش کرد که پائولینا مدل متولد چک و آرون فیلمنامه نویس کاندیدای اسکار چند ماهی است که باهم رابطه دارند و در بزرگترین شب هالیوود با هم روی فرش قرمز رفتند.  

پائولینا پوریژکوا قبلا با ریک اوکاسک خواننده ازدواج کرده بود ،او در 19 سالگی سر صحنه موزیک ویدیو “Drive” با ریک آشنا شد.

آنها در حالی که پائولینا 24 ساله و ریک 45 ساله بود باهم ازدواج کردند و دو پسر دارند، جاناتان ، 27 ساله و الیور ، 22 ساله. آنها در سال 2017 دوستانه از هم جدا شده اند.

اوکاسک به طور ناگهانی در سپتامبر 2019 درگذشت ، پوریزکووا وقتی فهمید مبهوت شد. او به تازگی فاش کرد که بعد از مرگ اوکاسک چنان فقیر بود که مجبور شد برای خرید مواد غذایی از دوستانش کمک بگیرد.

در همین حال ، سورکین اولین نویسنده ای نیست که پوریزکووا با آن ارتباط داشته است. او همچنین بعد از جدایی، با اد سلیمان ، فیلمنامه نویس “مردان سیاه پوش” رابطه برقرار کرد.

سورکین نامزد بهترین فیلمنامه اصلی برای فیلم “دادگاه شیکاگو 7” است. او قبلا با جولیا بینگهام ازدواج کرده بود و در سال 2005 از هم جدا شدند و دخترش روکسی را با او مشترک است.  

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا