سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

استایل جدید مارک والبرگ پس از به دست آوردن 20 پوند وزن تنها در 3 هفته…

 

 مارک والبرگ ستاره 49 ساله نامزد اسکار فیلم The Departed روز دوشنبه 3 مه به اینستاگرام رفت تا عکس های خود را هنگام فیلمبرداری فیلم جدیدش  ، Stu به اشتراک بگذارد. در این پست او هیکل عضلانی اش را که بعد از 3 هفته با اضافه شدن 20 پوند وزن بدست آورده بود به نمایش گذاشت. 

مارک نوشت: “از 3 هفته پیش تا الان “. او سپس از سرآشپز خودش ، لارنس دوران تشکر کرد. “

دو روز قبل ، مارک عکسش را در یک سالن ورزشی به اشتراک گذاشته بود ، که پیراهنش را بالا زده بود و شکمش را نشان می داد. 

در تاریخ 8 آوریل ، او در لایو جیمی کیمل لایو  حضور پیدا کرد و به جیمی کیمل ، مجری برنامه ، درباره شخصیتی که قرار است در درام پیش رو  با کارگردانی روزالیند راس بازی کند ، گفت.

مارک توضیح داد: “من نقش مردی را بازی می کنم که مبارز بود – او چیزهای زیادی بود.” “او یک مبارز بود ، برای بازیگر شدن به لس آنجلس نقل مکان کرد ، عاشق دختری شد ، تصادف کرد ، یک تجربه معنوی خارج از جسم داشت ، تصمیم گرفت کشیش شود. در اثر بیماری نادر  IBM درگذشت ، اما او در مدت زمان بسیار کوتاهی تأثیر زیادی روی بسیاری از افراد داشت. “

در اوایل فیلمبرداری لازم بود که او متناسب با کاراکتر خود به عنوان بوکسور فرم بگیرد. 

او  فاش کرد: “بعد از اینکه صحنه های بوکس را انجام دادیم ، در طول فیلم می توانم هرچه بیشتر وزن اضافه کنم ، بنابراین خودم را به چالش می کشم که ظرف شش هفته آینده 30 پوند اضافه کنم.” “آنها می خواهند که من تا آنجا که ممکن است این کار را انجام دهم.”

این چند هفته گذشته برای مارک هفته های بدی بود  که مادرش ، آلما والبرگ ، اخیراً پس از مبارزه با زوال عقل در 78 سالگی درگذشت. او در 18 آوریل به همراه عکسی از آلما در اینستاگرام نوشت: “فرشته من. در آرامش استراحت کن”.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا