سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جنیفر لوپز روز مادر را با دوقلوهایش مکس و ایم سپری می کند: “مادر بودن بزرگترین لذت من است”

جنیفر لوپز در این روز مادر توسط خانواده احاطه شده است.

لوپز 51 ساله ، یکشنبه روز مادر  عکسهایی از خودش  با دوقلوهای 13 ساله اش از شوهر سابقش  مارگ آنتونی دارد به اشتراک گذاشت.

همچنین روز یکشنبه ، لوپز پیام شیرینی را برای مادر محبوبش به اشتراک گذاشت. این خواننده به همراه ویدئویی از آخرین کمپین زیبایی JLo خود با بازی گوادالوپه و اِمه نوشت: “این مادرم بود که در سن بسیار کمی به ما القا کرد که می توانیم هر کاری انجام دهیم. این چیزی بود که واقعاً برای من باقی مانده بود.” .

“مادر بودن بزرگترین لذت من است ، و امروز به مادرم و همه مادران فکر می کنم. این روز شماست ، و امیدوارم که شما با عشق ، سپاس و قدردانی احاطه شده باشید … از آن لذت ببرید! ، 

 لوپز در ماه فوریه یک جشن تولد مهم برای دوقلوهایش گرفت. . او  تولد فرزندانش  را با آوردن صبحانه در رختخواب ، جشن گرفت :  “نوزادان زیبای من امروز نوجوان هستند !! نمی توانم باور کنم که 13 سال گذشته است که من هر دو را در آغوشم در وسط طوفان برف به خانه آوردم. از آن کولاک دو نارگیل عالی” “بیرون آمدند که زندگی من را سر و سامان دادند و معنی واقعی عشق را  به من آموختند . 

“از آن زمان این  سفر پر از ماجراجویی و شادی بوده است … من امروز صبح خیلی احساساتیم ….. مادر شما شما را برای همیشه فراتر از همیشه دوست دارد … و همیشه و همیشه …”

لوپز و الکس رودریگز  نامزدیشان را در 15 آوریل به پایان رساندند. این ورزشکار پیشکسوت دختران الا ، 13 ساله و ناتاشا ، 16 ساله را از همسر سابقش سینتیا اسکورتیس  دارد. لوپز پس از جدایی در اواخر ماه آوریل ، تولد الا  را در اینستاگرام تبریک گفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا