سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

رابرت دنیرو سر ست فیلمبرداری فیلم Killers of the Flower Moon با بازی لئوناردو دی کاپریو آسیب دید.

رابرت دنیرو پس از آسیب دیدگی  در محل فیلمبرداری فیلم  Killers of the Flower Moon  ، در حال بهبود است.

نماینده او گفت که دنیرو  از ناحیه پا آسیب دیده است”. جزئیات بیشتری در مورد وضعیت فعلی وی ارائه نشده است.

تولید فیلم مارتین اسکورسیزی در اواخر آوریل آغاز شد و بازیگران در آن برای بازی در فیلم وسترن به منطقه اوساج در اوکلاهما منتقل شدند. به گفته IndieWire ، اسکورسزی بیانیه ای را با اعلام تاریخ شروع 19 آوریل منتشر کرد و در آن به اشتراک گذاشت: “اینکه بتوانید این داستان را در سرزمینی که این وقایع رخ داده است تعریف کنید از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و به ما اجازه می دهد تصویری دقیق از زمان و مردم ارائه دهیم.”

اریک روت ، نویسنده فیلمنامه ، این فیلمنامه را بر اساس کتاب نویسندگان دیوید گرن به نام “قاتلان ماه گل: قتل های اوساج و تولد اف بی آی” نوشته  است که شرح نبرد مردم اوساج برای دستیابی به حقوق زمین پس از یافتن روغن بود.

دنیرو  نقش یکی از مظنونان اصلی ، صاحب مزرعه ای به نام ویلیام هیل بازی می کند. در همین حال ، دی کاپریو برادرزاده هیل ، ارنست بورکهارت را به تصویر می کشد که با مولی لیلی گلادستون ، زن اوساجی ازدواج کرده است.

جسی پلمونز فارگو و بسیاری از بازیگران دیگر که اکثر آنها بومی هستند به آنها پیوستند. . علاوه بر این ، چندین بومی به عنوان مشاور در این فیلم فعالیت می کنند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا