سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

پرنس هری فاش می کند که همسایه اش اورلاندو بلوم چگونه به محافظت از او در برابر پاپاراتزی ها کمک می کند

پرنس هری همسایه قابل اعتمادی پیدا کرده است که می تواند برای حل مشکل پاپاراتزی ها به او کمک کند.

هری، که سال گذشته به همراه همسرش مگان مارکل از وظایف خود به عنوان عضو ارشد خانواده سلطنتی کناره گیری کرد ، در مورد چالش هایی که از زمان مهاجرت به مونتسیتو ، کالیفرنیا از لندن داشته با داکس شپارد و مونیکا پدمن صحبت کرد.  مگان در حال حاضر فرزند دومشان را باردار است. 

پرنس هری توضیح داد: ” دو روز پیش ، اورلاندو بلوم برای من پیامی فرستاد ،ما به نوعی به دلیل مشکل پاپاراتزی ها با هم  در تماس هستیم.” “او عکسی را برای من ارسال کرد.  تیم امنیتی او از  مرد مو بلندی که ایر پد داشت  و دوربین بزرگی داشت و پشت کامیون دراز کشیده بود عکس فرستاد.   برای رد گم کنی زنی هم پشت فرمان نشسته بود و آن مرد از پشت کامیون از او و بچه هایش  و هر کس دیگر از آن محله عکس می گرفت.”

اورلاندو که با کیتی پری نامزد شده  خانواده ای دارد که باید نگران آن باشند. سال گذشته ، او از اولین فرزندش  استقبال کرد و همچنین پدر فلین 10 ساله با همسر سابق خودش  میراندا کر است.

علی رغم این شرایط خاص با پاپاراتزی ها ، پرنس هری اصرار دارد که اوضاع در کالیفرنیا برای خانواده بهتر است.

او  گفت: “در اینجا ، من واقعاً می توانم سرم را بلند کنم و احساس می کنم اوضاع متفاوت است.  کمی احساس آزادی می کنم . می توانم آرچی را در پشت دوچرخه ام سوار کنم. من هرگز فرصتی برای انجام این کار نداشتم.”

شاهزاده هری و مگان قبلاً با پاپاراتزی جنگیده اند. این زوج به دلیل عکسهای گرفته شده ازشان در ژانویه سال 2020 در پارک کانادا از آژانس  خبری اسپلش شکایت کردند.

سخنگویی به نمایندگی از شیلینگز ، نماینده حقوقی زوجین ، در مورد این دادخواست گفت: “این توافقنامه نشانه واضحی است که رفتارهای غیرقانونی ، تهاجمی و سرزده پاپاراتزی قابل تحمل نخواهد بود ، و این که زوجین این مسائل را جدی می گیرند –  همانطور که هر خانواده ای می خواهد. “

در حالی که پرنس هری و مگان مطمئنا می توانند با پاپاراتزی ها بجنگند  ، داشتن چنین همسایه ای برای آنها خوب است. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا