سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

گفته می شود آریانا گرانده و دالتون گومز مخفیانه ازدواج کردند.

چندین منبع به TMZ گفته اند که آریانا گرانده و دالتون گومز آخر این هفته به طور مخفیانه ازدواج کردند. این زوج در دسامبر 2020 نامزد کردند و کمتر از شش ماه است که باهم هستند.

آنها در خانه گرانده در مونته سیتو، کالیفرنیا که با گلهای سفید تزئین شده بود ازدواج کردند، او ژوئن گذشته آنجا را خریده بود. منابع TMZ گفتند که مراسمشان خصوصی برگزار شد و مهمانان کمی حضور داشتند. گرانده هنوز این خبر را در شبکه های اجتماعیش تأیید نکرده است.

یک منبع برای People توضیح داد که چرا گرانده و گومز خانه او در مونته سیتو را به عنوان محل زندگیشان انتخاب کردند. “هر دو آنها مونته سیتو را دوست دارند. آنها وقت زیادی را در آنجا می گذرانند. ” “کاملا طبیعی به نظر می رسد که آنها در خانه زیبا و خاطره انگیز آریانا ازدواج کنند.

TMZ گزارش داد که کمتر از 20 نفر در عروسی حضور داشتند.

E! گزارش داد که خانواده گراند و گومز به همراه چند نفر از دوستان نزدیک گرانده و گومز در این مراسم شرکت کردند.

این مراسم بعد از گزارش چندین رسانه در آوریل مبنی بر اینکه آنها قصد دارند در تابستان عروسی بگیرند، برگزار شد.

Us Weekly در 7 آوریل گزارش داد که گرانده می خواهد تاریخ عروسی در اوایل تابستان باشد. یک منبع به Us گفت: “عروسی آریانا و دالتون در اوایل تابستان برگزار میشود.”

 E! یک روز بعد گزارشی را ارائه داد ، وقتیکه فاش کرد گرانده برنامه ریزی عروسی را شروع کرده است. این رسانه مشخص نکرد که گرانده چه زمانی قصد ازدواج با گومز را داشته است. ظاهراً ماه مه مشخص شد. منابع به هر دو رسانه گفتند که آنها قصد دارند در میان شیوع ویروس کرونا عروسی کوچکی داشته باشند.

یک منبع به Us Weekly گفته است که این زوج خواهان “یک مراسم خیلی کوچک و صمیمی هستند. هیچ مراسمی به طور رسمی اتفاق نمی افتد تا زمانی که از بیماری همه گیر COVID-19 ایمن شویم. 

 منبع E! گفت: “آنها هر دوشان یک مراسم بسیار مجلل نمیخواهند ، بنابراین در حال برنامه ریزی برای  مراسمی صمیمی هستند.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا