سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

Evelyn Lozada بعد از 9 فصل ‘Basketball Wives’ را ترک می کند.

اولین لوزادا بعد از 9 فصل “Basketball Wives” را ترک می کند.

او فقط یکی از دو بازیگری است که از زمان پخش سریال VH1 در سال 2010 در هر فصل بازی کرده است.

او به پادکست “Just the Sip” از E! گفت: “من فکر می کنم وقت آن رسیده که جهانم را به روی چیزهای دیگر باز کنم ،” این تصمیم سختی است چون من می توانستم [ادامه حضور در برنامه] را با چشمان بسته داشته باشم.

او افزود: “اما در عین حال من فکر می کنم این کار خیلی سختی است و انرژی زیادی را از من می گیرد و این انرژی مثبتی نیست و من فقط  اجازه می دهم چیزهای دیگری به دنیایم بیایند.”

اولین لوزادا – که با آنتوان واکر ستاره سابق NBC نامزد بود ، با چاد جانسو بازیکن فوتبال آمریکایی ازدواج کرد و دارای یک پسر از بازیکن بیس بال کارل کرافورد است – او گفت که برای ماندن در این سریال در چند فصل گذشته “درگیری” داشته است.

او گفت روزهایی داشت که “ما سکانسهایی  داشت [و] برایم مهم نیست که در آن صحنه چه اتفاقی افتاده است.”

اولین لوزادا بومی برانکس در سال 2015 مستندهایش را با عنوان “Livin ‘Lozada” در شبکه OWN داشت. این برنامه به مدت دو فصل ادامه داشت ، اما او گفت که احساس می کرد کار با شبکه اپرا وینفری باعث پیشرفت حرفه ای او شده است.

“رفتن از OWN و بازگشت به” Basketball Wives “، من با بازیگران از این نوع پویایی خیلی دور بودم. احساس کردم که چند قدم به عقب برداشته ام. “

او در سال 2012 تقاضای طلاق از چاد جانسو کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا