سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

لورن بوشنل و کریس لین فرزند اولشان به دنیا آمد.

لورن بوشنل و کریس اولین فرزندشان به دنیا آمد، او پسر است.

این زوج این خبر را در اینستاگرام با پست های شادی به اشتراک گذاشتند.

بوشنل در عنوان عکس ها نوشت: “داتن واکر لین … متولد 8 ژوئن 2021. من و پدرت از تو سیر نمیشویم”.

در همین حال لین ، ویدئویی از خودش منتشر کرد که پسر کوچکش را برای اولین بار در حالی که روی صندلی اتاق بیمارستان نشسته بود در آغوش گرفت.

“کلمات نمی توانند عشقی را که در قلبم نسبت به این مرد کوچک است را توصیف کنند!” لین در کپشن پست نوشت: “با تشکر از همه آرزوها، من هرگز درک نمیکنم که لورن چگونه نوزادی 9 پوندی را به دنیا آورده است! داتن واکر لین به دنیا خوش آمدید.”

 این کوچولو شش ماه بعد از آنکه بوشنل در دسامبر گذشته اعلام کرد باردار است، متولد شد.آنها در اکتبر 2019 ازدواج کردند.

در ژانویه ، بوشنل در یک پست صریح در وبلاگش ، در مورد بارداری اش صحبت کرد و فاش کرد که “برای ماهها هر روز دعا می کرده است”.

“بعد از چهار تا پنج ماه تلاش ، نگرانیم شروع شد ، و درک نمی کردم که چرا باردار نیستم. وضعیتم را با آن دسته از دوستانم مقایسه کردم که خیلی راحت بدون برنامه ریزی باردار میشدند. “او نوشت: “از نظر ذهنی ، این قسمت واقعاً سختی از زندگیم بود.”

بوشنل ادامه داد: “من مطمئن نیستم که کسانی دیگر این را تجربه کرده باشند یا نه، اما من به عنوان یک زن فکر میکردم که مشکلی برایم پیش آمده است.” “کریس می دید که من چقدر ناامید و نگران میشدم و می توانم بگویم که او احساس خیلی بدی داشت. و هرچقدر که تلاش برای باردار شدن برای زن سخت است ، من فقط می خواهم لحظه ای وقت بگذارم تا تأثیری که بر همسران نیز دارد را تأیید کنم. من از کریس بسیار سپاسگزارم. او بسیار خوش بین  است و من ایمان او را بسیار تحسین می کنم.”

بوشنل که در ماه سپتامبر با تست بارداری در خانه فهمید که باردار است ، گفت که تا قبل از اولین ویزیت با دکتر ، استرس داشته است.

او گفت: “لذت من فقط با واقعی تر شدن این موضوع عمیق تر شده و هرچه در بیشتر در ماههای بارداری پیش میرفتم احساس راحتی بیشتری میکردم و به خودم اجازه میدادم با این نوزاد پسر جشن بگیرم و با او ارتباط برقرار کنم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا