سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
گوناگون

اپل اسامی برندگان جوایز مسابقه طراحی ۲۰۲۱ را اعلام کرد

[ad_1]

اپل معمولا هر ساله در بازه‌ی ماه ژوئن (خرداد) کنفرانس توسعه‌دهندگان موسوم به WWDC را برگزار می‌کند که شامل چندین بخش است. امسال نیز از این قاعده مستثنی نیست و دوشنبه‌ی گذشته غول دنیای فناوری رویداد اصلی WWDC 2021 را با تمرکز بر مباحث نرم‌افزری برگزار کرد؛ اما ماجرا به همین‌جا ختم نمی‌شود و علاوه‌بر سخنران اصلی و افتتاحیه، WWDC 2021 بخش جوایز طراحی اپل را نیز دربرمی‌گیرد که امسال در قالبی مجازی در تاریخ ۱۰ ژوئن (۲۰ خرداد) برگزار شد.

برندگان از میان ۳۶ نامزد نهایی در شش گروه مختلف انتخاب شدند. به‌طور کلی، جوایز طراحی اپل به‌منظور بزرگداشت برتری در نوآوری، نبوغ و موفقیت فنی در طراحی برنامه و بازی‌ها در فروشگاه نرم‌افزاری اپ استور برگزار می‌شود. دسته‌بندی‌ها شامل فراگیر بودن، لذت و سرگرمی، تعامل، تأثیر اجتماعی، تجسم و گرافیک و نوآوری بودند. فهرست برنامه‌های برنده به شرح زیر است:

فراگیر بودن

  • برنامه‌ HoloVista ساخته‌‌سده توسط Aconite
  • برنامه‌ Voice Dream Reader ساخته‌شده توسط Voice Dream LLC

لذت و سرگرمی

اثر متقابل

  • برنامه Bird Alone ساخته‌شده توسط George Batchelor
  • برنامه Carrot Weather ساخته‌شده توسط Brian Mueller,Grailr LLC

تأثیرات اجتماعی

  • بازی Alba ساخته‌شده توسط ustwo games
  • برنامه Be My Eyes ساخته‌شده توسط S/I Be My Eyes

بصری و گرافیکی

  • بازی Genshin Impact ساخته‌شده توسط miHoYo Limited
  • برنامه Loona ساخته‌شده توسط Loona Inc

نوآوری

  • بازی LoL: Wild Rift ساخته‌شده توسط Riot Games
  • برنامه NaadSadhana ساخته‌شده توسط Sandeep Randale

سوزان پرسکوت، معاون توسعه‌دهندگان اپل در سراسر جهان در راستای تقدیر از برندگان مسابقه طراحی امسال می‌گوید: «برندگان جایزه Apple Design امسال آنچه را که از یک تجربه عالی برنامه انتظار داشته‌ایم، دوباره تعریف کرده‌اند و ما به آن‌ها پیروزی شایسته را تبریک می‌گوییم. توسعه‌دهندگان با ایجاد برنامه‌ها و بازی‌ها در زندگی روزمره ما نقش مهمی را برعهده دارند و نمونه‌های کاملی از شش دسته‌بندی جدید ما را تداعی می‌کنند.» 

جوایز طراحی اپل از سال ۱۹۹۷، در طول WWDC سالانه اهدا می‌شود. طی ۲۰ سال گذشته، اپل بیش از ۲۵۰ توسعه‌دهنده برنامه را در مسابقه‌ی طراحی خود شناسایی کرده است. مسابقات طراحی اپل همچنین شامل جوایزی از آخرین پیکربندی محصولات اپل است که به برندگان اهدا می‌شود.

ناگفته نماند اپل در WWDC امسال تمهیداتی همچون بخش جدید Pavilions را درنظر گرفته است که گفته می‌شود راهی آسان برای توسعه‌دهندگان به‌منظور کاوش در جلسات، آزمایشگاه‌ها و فعالیت‌های مربوط به یک موضوع خاص خواهد بود. اپل همچنین از سالن‌های دیجیتال برای WWDC 2021 میزبانی می‌کند. این سالن‌ها جلسات پرسش و پاسخ و همچنین فعالیت‌های ویژه مربوط به ابزارهای توسعه را ارائه می‌دهند. سرانجام، WWDC 2021 بیش از ۲۰۰ جلسه عمیق آزمایشگاهی را ارائه می‌دهد. به‌گفته اپل، این جلسات به توسعه‌دهندگان دسترسی بی‌سابقه‌ای به مهندسان و طراحان اپل را می‌دهد.

[ad_2] منبع : زومجی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا