موضوعات داغ

شابش به شما کمک می‌کند تا سریع تر خانه‌ی ایده آل خود را پیدا کنید

خرید و یا اجاره خانه یکی از مهم‌ترین اقدامات هر فردی در طول زندگی است که این روزها به دلیل شیوع بیماری کرونا، وضعیت نامشخص در بازار مسکن، عدم ثبات قیمت ها، افزایش قیمت مصالح ساختمانی، عدم آگاهی از قیمت ها و … کار بسیار سخت و دشواری شده است.

عدم ثبات قیمت ها، افزایش قیمت مصالح ساختمانی، عدم آگاهی از قیمت ها و … کار بسیار سخت و دشواری شده است.

افراد برای یافتن خانه‌ی دلخواه خود باید زمان و هزینه زیادی را صرف کنند که این روزها و با توجه به شرایط موجود در بازار امری دشوار و بسیار پیچیده است. به همین دلیل وجود وب سایت‌های تخصصی املاک بیشتر از گذشته احساس می‌شود. وب سایتی که قابل اعتماد باشد و به طور تخصصی در زمینه‌ی املاک و مستغلات فعالیت کند.

وب سایت شابش

وب سایت تخصصی درج‌آگهی املاک شابش با قابلیت دسترسی سریع و آسان به هزاران آگهی اجاره و یا خرید خانه در تهران و یا سایر شهرهای ایران به شما کمک می کند تا در سریع ترین زمان به خانه‌ی ایده آل خود برسید. و همچین در زمان و هزینه صرفه جویی کنید.

بدون محدودیت زمانی جستجو کنید

زمان در شابش معنایی ندارد ! و در هر ساعت از شبانه روز و تنها با دسترسی به اینترنت می توانید در وب سایت شابش به دنبال ملک ایده‌آل خود باشید.

ارتباط گیری با مشاورین املاک مورد اعتماد

یکی از دغدغه های اصلی افراد در زمان خرید خانه پیدا کردن یک مشاور املاک معتبر و قابل اعتماد است. همه‌ی مشاورین املاکی که در شابش فعالیت

می‌کنند دارای پروانه کسب از اتحادیه هستند و سابقه‌ی کاری درخشان و مفیدی دارند. بعد از وارد شدن به صفحه‌ی اصلی وب سایت شابش در نوار بالای وب سایت از بخش مشاورین املاک می توانید به اطلاعات کامل و شماره تماس مشاورین دسترسی داشته باشید.

اطلاع از جدیدترین قیمت خانه

از مهم‌ترین مشکلاتی که بیشتر افراد در زمان خرید و یا اجاره خانه در تهران با آن مواجه هستند، عدم آگاهی از قیمت های جدید در بازار مسکن است. شفافیت در همه‌ی موارد یکی از مهم ترین گزینه هاست. وب سایت شابش در این زمینه اقدام بسیار مهمی کرده است و در صفحه‌ی قیمت خانه شما را از جدید ترین قیمت های خرید آپارتمان در تهران و کرج مطلع می کند. این آمار از آگهی های ثبت شده مشاورین و بررسی آن ها در ماه های اخیر ثبت و منتشر شده است.

جستجوی هوشمندانه

در وب سایت شابش سریع و خیلی راحت می توانید ملک ایده آل خود را پیدا کنید. بعد از وارد شدن به صفحه اصلی و مشخص کردن معیارهای مد نظرتان مانند: نوع آگهی، نوع ملک، تعداد اتاق خواب، متراژ و … می‌توانید سریع تر جستجو کنید.

با قابلیت گوش به زنگ هیچ آگهی را از دست نمی دهید

یکی از مشکلاتی که در زمان جستجوی آنلاین ملک کاربران با آن مواجه هستند، از دست دادن آگهی های ملکی است که با معیارهای آن‌ها مطابقت دارد. با قابلیت گوش به زنگ شابش و فعال کردن آن  هیچ آگهی را از دست نمی‌دهید. و هر زمان که آگهی مطابق با معیار های شما ثبت شود از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی می‌شود.

مشاهده تصاویر واقعی از ملک

تمامی آگهی هایی که در وب سایت شابش مشاهده می کنید توسط تیم کنترل کیفیت بررسی و تایید می‌شود. این تیم در طول شبانه روز در تلاش است تا به بهترین شکل ممکن آگهی های ثبت شده را بررسی و تایید کند.

با شابش خانه‌ ایده‌آل خود را پیدا کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا