سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار مشاهیرپیشخوان اروپامجله سینمایی

جرد پادالکی می گوید او به دلیل نبودن در اسپین آف سوپرنچرال از جنسن آکلس “بسیار ناراحت” شده است.

بعد از اینکه جنسن آکلس خبر اسپین آف جدیدش را به نام Supernatural اعلام کرد ، جرد پادالکی همبازی پیشین ادعا کرد که هیچ تصوری از ساخت این پروژه ندارد.
به نظر نمی رسد جرد پادالکی حال و هوای خوبی داشته باشد چون که جنسن آکلس بدون او ادامه خواهد داد.

بازیگر 38 ساله دختران گیلمور روز پنجشنبه ، 24 ژوئن در توییتر گفت از اینکه جنسن ،
همبازی او به مدت 15 فصل در درام محبوب CW ، در حال ساخت یک سریال پیش درآمد است که علاوه بر  تهیه کنندگی  ، قرار است  شخصیتش دین وینچستر را بازی کند، شوکه شده. 

چند ساعت بعد از اینکه جنسن ، 43 ساله ، مقاله ای جدید در مورد پروژه جدیدش با عنوان The Winchesters ارسال کرد ، جرد از او توئیتی نقل قول کرد و ادعا کرد که هیچ چیزی از این  اسپین اف در دست ساخت نمی داند. 

بازیگر نقش برادر دین ، ​​سام وینچستر ، نوشت: “”. “خوشحالم برای شما. ای کاش به جز توییتر از یه طریق دیگری این خبر را می شنیدم. من از تماشای آن هیجان زده ام ، اما متاسفم که سام وینچستر هیچ نقشی در آن ندارد. .”

طرفداران به طور قابل ملاحظه ای از این پیام گیج شده بودند ، زیرا به نظر می رسد باور کردن اینکه جرد در آن حضور نداشته باشد سخت است. به هر حال ، آنچه بسیاری از طرفداران در مورد سریال اصلی Supernatural که در نوامبر سال 2020 به امضا رسید ، دوست داشتند ، رابطه بین این دو بود.

با این حال ، هنگامی که یکی از کاربران شبکه های اجتماعی از جارد پرسید که آیا این یک شوخی است . این بازیگر پاسخ داد: “نه”. “اینطور نیست. این اولین باریه که در مورد آن شنیده ام.”

اریک کریپک ، خالق ماوراالطبیعه ، که در این spinoff دخیل نیست ، در توئیتر خود از پروژه حمایت کرد و به نظر می رسید که به این معنی است که مسائل مربوط به زمانبندی مانع از شرکت Jared شده است. اریک ارسال کرد که تیم نمایش جدید “افراد عالی برای ساختن آن” را دارد. 

جنسن که هنوز مجبور به پاسخگویی عمومی به پیام جارد نبوده است ، به نظر می رسد از یک رابطه کاری نزدیک با همبازی سابق خود برخوردار بوده است. در طول مصاحبه سال 2019 با Bustle ، ستاره فیلم The Boys به اشتراک گذاشت که او و جارد “در هنگام فیلمبرداری از فصل اول Supernatural” یک  درگیری با هم داشتند ، اما این اولین و آخرین مبارزه واقعی آنها بود.

واضح است که ، جارد نسبت به این سریال طولانی مدت احساساتی دارد ، زیرا ماه گذشته عکس خود را به اینستاگرام ارسال کرد و نشان داد که در حال خواندن یک مجله طرفداران Supernatural است.

همچنین مجله در همان روز در مورد عدم حضور  بازیگر میشا کالینز در معروف به بازی در نقش فرشته کستیل در اسپین اف نوشته بود. 

در ماه دسامبر ، هر سه بازیگر برای حمایت از سازمان استیسی آبرامز (Fair Fight Action) ، که برای از بین بردن سرکوب رای دهندگان است ، در رویداد تجمع مجازی این نمایش شرکت کردند.

Winchesters که توسط همسر جنسن ، Daneel Ackles نیز تهیه می شود ، قرار است درباره سالهای جوانی پدر و مادر  سام و دین ، ​​جان و مری وینچستر ، توضیح دهد که چگونه رابطه آنها شکل گرفت. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا