سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

پرنس هری می گوید مدیریت و ایجاد تعادل بین دو فرزند مثل شعبده بازی میماند.

پرنس هری روز چهارشنبه در مورد پدر دو فرزند بودن ، یک ماه بعد از به دنیا آمدن دخترش با مگان مارکل در مورد لیلبت دایانا ، صحبت کرد.

هری – که در مراسم جوایز WellChild 2021 در لندن حضور غافلگیرکننده ای داشت – که به مناسبت بزرگداشت مادر فقیدش ، پرنسس دایانا ، در یادبود پنج شنبه شرکت خواهد کرد – با دوست پدرش اد شیران درباره پدر بودن صحبت کرد.

طبق مجله Hello، شیران از هری پرسید: “تبریک می گویم ، دختره ، درست است؟” “ما فقط ده ماه پیش یک دختر کوچک [بنام لایرا] داشتیم.چجوری دو بچه را مدیریت می کنی؟ “

هری ، که همچنین پدر پسر 2 ساله اش آرچی هریسون است ، جواب داد ، “مدیریت دو بچه قطعاً شعبده بازی میخواهد.”

در اوایل ماه ژوئن ، هری و مگان از به دنیا آمدن دخترشان لیلیبت دایانا، که اسمش را به افتخار مادربزرگ هری ، ملکه الیزابت دوم – نام مستعار او لیلیبت – و مادر فقید او دایانا گذاشتند.

گفته می شود که هری ، 36 ساله ، در رویداد روز چهارشنبه ب گفت: “ما تا الان خوش شانس بوده ایم ، او خیلی عالی شده است و به نظر می رسد از اینکه فقط آنجا بنشیند در حالی که آرچی دیوانه دور می زند خوشحال است.”

از زمان جدا شدن از خانواده سلطنتی در اوایل سال 2020 ، هری و مگان در حال حاضر در Montecito ، کالیفرنیا ساکن بودند. مگان ، 39 ساله ، در حالی که هری به دلیل رونمایی از مجسمه ای که از دیانا در 60 سالگی تولدش بزرگداشت ، به انگلیس بازگشت ، در ایالت باقی ماند.

در طی روابط چند ماهه گذشته ، برادر بزرگتر شاهزاده ویلیام به هری پیوست. همسر ویلیام ، کیت میدلتون ، در این مراسم شرکت نخواهد کرد.

“من فکر می کنم پایین نگه داشتن اعداد” بهانه “کاملی برای دور ماندن کاترین است. ویلیام از این درام خسته شده است و نیازی نیست که کاترین را به این موضوع بکشاند. “یک منبع قبلا به صفحه شش گفت:

این منبع ادامه داد: “آنها در حال برنامه ریزی یک دیدار خصوصی خانوادگی با فرزندان خود هستند و آن لحظه خصوصی بسیار مهمتر از سخنان عمومی است.”

گزارش شده است که علاوه بر کیت ، پرنس چارلز نیز از این رویداد چشم پوشی می کند زیرا “زخم های قدیمی” دوباره ظاهر می شود.

چارلز و دیانا در سال 1996 ، یک سال قبل از مرگ دلخراش او در یک تصادف اتومبیل در پاریس ، از هم جدا شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا