سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
سینما و تلویزیونگوناگونمجله فرهنگ و هنر

با بازیگران فله‌ای صداوسیما آشنا شوید

[ad_1]

روزنامه خراسان – مائده کاشیان: محدود شدن دایره انتخاب بازیگران سریال‌های تلویزیونی باعث شده بعضی از بازیگران این مجموعه‌ها همزمان دو سریال روی آنتن داشته باشند یا با فاصله کوتاهی از پایان پخش یک سریال با مجموعه جدیدی در شبکه دیگری دیده شوند. این شب‌ها در میان سریال‌هایی که به تازگی روی آنتن رفته‌اند و آثاری که در حال پخش هستند، هشت چهره مشترک و تکراری دیده می‌شوند. البته اکثر این بازیگران نقش اصلی را ایفا نمی‌کنند، اما چرا کارگردان‌ها حتی برای انتخاب بازیگران نقش‌های فرعی هم سراغ چهره‌های پرکار و ثابت می‌روند؟

 

شهروز ابراهیمی

 

بوم و بانو – خانه امن

 

با بازیگران فله‌ای صداوسیما آشنا شوید

 

شهروز ابراهیمی که معمولا به عنوان یکی از نقش‌های فرعی در سریال‌های تلویزیونی حضور داشته است، از نیمه شهریورماه با سریال «بوم و بانو» به شبکه دو آمد و در این سریال نقش «شهاب» فعال کمونیست ضدرژیم پهلوی را بازی می‌کرد و این نقش تقریبا منفی بود. وی بلافاصله پس از پایان این مجموعه، از ۱۰ آبان‌ماه با «خانه امن» در شبکه یک دیده شد و در این سریال نقش فردی را بازی می‌کرد که با گروه‌های تروریستی همکاری می‌کند و در این سریال هم نقش منفی، اما متفاوتی را بازی کرده بود.

شیوا  ابراهیمی

 

زمین گرم – خانه امن – بیگانه‌ای با من است

 

با بازیگران فله‌ای صداوسیما آشنا شوید

 

شیوا ابراهیمی در هر سه سریالی که به تازگی از شبکه‌های یک، دو و سه پخش شده، حضور داشته. این بازیگر مهرماه مجموعه «زمین گرم» را از شبکه سه روی آنتن داشت و با شخصیت «آتنه» همسر یک قاچاقچی مواد مخدر دیده شد و حضور پررنگی در سریال داشت. او یک ماه پس از پایان این مجموعه، با سریال جدیدی به نام «خانه امن» به تلویزیون برگشت و از شنبه‌شب همزمان با این مجموعه، «بیگانه‌ای با من است» را روی آنتن داشت. ابراهیمی در «خانه امن» نقش متفاوتی را نسبت به دو سریال دیگر بازی کرده است.

سپیده خداوردی

 

خانه امن – بیگانه‌ای با من است

 

با بازیگران فله‌ای صداوسیما آشنا شوید

 

سپیده خداوردی این شب‌ها سریال «خانه امن» را از شبکه یک روی آنتن دارد و با «بیگانه‌ای با من است» نیز در راه است. شخصیت او هم مانند دیگر شخصیت‌های فرعی سریال، پس از گذشت دو قسمت هنوز وارد قصه نشده و معلوم نیست در این مجموعه چه نقشی ایفا کرده. این بازیگر معمولا در سریال‌هایی که بازی می‌کند، با ظاهر یکسانی دیده می‌شود و گریم اش در سریال «خانه امن» مانند گریم شخصیت او در سریال شبکه دو است،   با این تفاوت که در سریال شبکه یک با پوشش چادر ظاهر شده است.

مهرداد ضیایی

 

نجلا – از سرنوشت ۲ – شرم

 

با بازیگران فله‌ای صداوسیما آشنا شوید

 

مهرداد ضیایی در سه سریال «از سرنوشت ۲»، «شرم» و «نجلا» که از شبکه‌های دو و سه روی آنتن رفته حضور داشته است. هرچند که او در این سه سریال نقش‌های نسبتا متفاوتی را بازی کرده، اما با گریم مشابهی در این آثار ظاهر شده است. مهرداد ضیایی در فصل دوم «از سرنوشت» حضور کوتاهی داشت، اما در دو مجموعه «نجلا» و «شرم» حضور پررنگ‌تری داشته است. این بازیگر اکنون علاوه بر «شرم»، به عنوان مجری در برنامه «اهالی شب» هم که از شبکه چهار در حال پخش است، دیده می‌شود.

سوگل طهماسبی

 

نجلا – خانه امن – بیگانه‌ای با من است

 

با بازیگران فله‌ای صداوسیما آشنا شوید

 

سوگل طهماسبی جزو بازیگران پرکار تلویزیون است و حضورش در سه سریال در مدت زمان کم، اتفاق غیرمعمولی نیست. او که به تازگی سریال «نجلا» را از شبکه سه روی آنتن داشت، تقریبا یک ماه پس از این مجموعه، دوباره با «خانه امن» به تلویزیون آمد. این بازیگر بیشتر نقش‌های مثبت بازی کرده، اما در سریال شبکه یک نقش یکی از جاسوسان و افرادی را که از خارج از ایران هدایت می‌شوند، ایفا کرده است. طهماسبی هنوز وارد قصه «بیگانه‌ای با من است» نشده و با سومین سریال خود در راه است.

نگار عابدی

 

صفر بیست‌ویک – بیگانه‌ای با من است

 

با بازیگران فله‌ای صداوسیما آشنا شوید

 

نگار عابدی جزو بازیگران پرکار نیست، اما دو سریال جدید او با فاصله کوتاهی از یکدیگر پخش شده و او نیز یکی از شش بازیگر مشترک مجموعه «بیگانه‌ای با من است» با سریال‌های اخیر تلویزیون است. نگار عابدی کمتر از یک ماه قبل، با سریال طنز «صفر بیست‌ویک» در شبکه سه دیده شد. او به زودی وارد قصه مجموعه «بیگانه‌ای با من است» می‌شود و با این سریال در شبکه دو حضور خواهد داشت. چهره عابدی در این سریال گریم خاصی ندارد، اما پوشش او نسبت به «صفر بیست و یک» کاملا متفاوت است.

میلاد میرزایی

 

شرم – بیگانه‌ای با من است

 

با بازیگران فله‌ای صداوسیما آشنا شوید

 

میلاد میرزایی جزو جدیدترین چهره‌های شناخته شده در تلویزیون است و تفاوت او با هفت چهره دیگر همین نکته است. این بازیگر جوان این شب‌ها همزمان دو سریال «بیگانه‌ای با من است» و «شرم» را از شبکه دو و سه روی آنتن دارد. فعلا درباره شخصیت «امیرعلی» در سریال شبکه دو، اطلاعات زیادی ارائه نشده، اما طبق گفته او در گفتگو با خراسان که دیروز در همین صفحه چاپ شد، ظاهرا نقش متفاوتی در این مجموعه دارد. ابتدا «شرم» روی آنتن رفت و تقریبا از نیمه آن، پخش سریال شبکه دو هم آغاز شد.

وحید نفر

 

نجلا – بیگانه‌ای با من است

 

با بازیگران فله‌ای صداوسیما آشنا شوید

 

وحید نفر در تلویزیون بازیگر پرکاری نیست، اما دو عنوان از جدیدترین سریال‌های او در فاصله کمی از یکدیگر به پخش رسیده‌اند. این بازیگر که در سریال «نجلا» نقش یک نزول‌خور و قاچاقچی به نام «امجد» را بازی کرده بود، در سریال «بیگانه‌ای با من است» هم حضور داشته است. شخصیت وحید نفر در سریال شبکه دو هنوز معرفی نشده، اما طبق آن چه در تصاویر سریال دیده می‌شود، او در این مجموعه گریم متفاوتی نسبت به «نجلا» ندارد و با همان مدل مو و سبیل در این سریال هم ایفای نقش کرده است.

[ad_2] منبع:برترنیها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا