سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر

ستاره کانال دیزنی تیفانی تورنتون فرزند چهارمش را به دنیا آورد.

تیفانی تورنتون بازیگر 35 ساله Sonny With a Chance and So Random! روز چهارشنبه 21 ژوئیه از دخترش کیمبر جو کاپاچی استقبال کرد و او با یک سری پست های اینستاگرامی این خبر خوشحال کننده را اعلام کرد. این دومین فرزند تیفانی با همسرش جوزیا کاپاچی است و او همچنین از ازدواج  قبلیش با شوهر فقیدش کریس کارنی دو پسر دارد.

او تصویری از نوزاد تازه به خواب رفته را با عنوان “کیمبر جو کاپاچی” منتشر کرد و در کپشن نوشت  “7-21-21 ، متولد ساعت 2:05 بعد از ظهر ، 7 پوند 10 اونس. 19 اینچ طول ، همانطور که می تواند عالی باشد!”

در اوایل روز ، تیفانی فیلم هایی را از بیمارستان به اشتراک گذاشت که پیش بینی آن لحظه بزرگ را بر عهده داشت. او با خنده گفت: “در صورتی که فکر می کنید چرا اینقدر نفس نفس می زنم، نمی دانم.” ” فکر می کنم  واقعاً عصبی هستم چون این چهارمین بار است که این کار را انجام می دهم. وقتی عصبی می شوم واقعاً حالت تهوع پیدا می کنم ، بنابراین برای من دعا کنید تا مریض نشوم.”

بعداً ستاره ارسال کرد ، “خوب ، او اینجا است! سپس دوربین را به سمت همسرش که نوزاد را در آغوش گرفته بود ، برگرداند .

تیفانی ، که در برنامه های “این چنین ریون” ، “هانا مونتانا” و “جادوگران ویورلی پلاس” نیز حضور داشته است ، سپس عکسهایی از خودش و نوزادش را به همراه  این پیام  منتشر کرد : کوچولوی من خیلی دوستت دارم.

در ماه دسامبر ، او بارداری اش را در اینستاگرام اعلام کرد و گفت که او و جوزیا “از اینکه خداوند به آنها یه کوچولو دیگه داده خوشحالند.”

این زوج در سال 2018 از دخترشان جولیت جوی کاپاچی استقبال کردند. تیفانی پسرانش کنت جیمز کارنی 8 ساله و بنتلی کش کارنی 7 ساله را از ازدواج با کریس ، خواننده گروه The Prom Kings ، که در یک سانحه رانندگی در سال 2015 درگذشت ، دارد.

در ماه دسامبر ، تیفانی با ادای احترام به پنجمین سالگرد مرگ کریس ، پستی منتشر کرد و در بخشی از آن نوشت که “هنوز نبودن شما در اینجا مرا آزار می دهد.”

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن