سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
سینما و تلویزیونمجله سینمایی

کارگردان فیلم لایو اکشن My Hero Academia مشخص شد

[ad_1]

شینسوکه سیتو قرار است کارگردانی فیلم لایو اکشن My Hero Academia را برعهده داشته باشد.

به دنبال موفقیت‌های بزرگ انیمه‌ها و مگناها، کمپانی‌ها به دنبال ساخت اقتباس‌های بیشتری از آنها هستند. در همین راستا، توسعه فیلم لایو اکشن آکادمی قهرمان من (My Hero Academia) یک قدم دیگر به جلو رفت و کارگردان این فیلم مشخص شد. این خبر با اکران سومین نسخه فرعی از این انیمه در ژاپن همزمان شد.

شینسوکه سیتو (Shinsuke Sato) برای کارگردانی فیلم لایو اکشن آکادمی قهرمان من انتخاب شده است و طرفداران این انیمه باید بدانند که این کارگردان سابقه بسیار درخشانی در ساخت اقتباس‌های سینمایی بر اساس انیمه‌ها دارد و پروژه‌های دیگر او نیز جالب توجه هستند.

سیتو قبلا نویسندگی فیلم‌نامه اقتباس از انیمه بلیچ (Bleach) را برعهده داشته است. علاوه بر این، او کارگردانی اقتباس‌های سینمایی بر اساس انیمه‌هایی همچون شمشیر شاهدخت (The Princess Blade)، گانتز (Gantz)، من یک قهرمان هستم (I Am a Hero)، امپراطوری (Kingdom)، دفتر مرگ (Death Note) و اینویاشیکی (Inuyashiki) را در دست داشته است.

اخیرا نیز سیتو کارگردانی و نویسندگی سریال آلیس در سرزمین مرزی (Alice in Borderland) را برای نتفلیکس بر عهده داشته است. این سریال بسیار مورد استقبال قرار گرفت و تنها دو هفته پس از پخش آن، برای فصل دوم نیز تمدید شد.

تمام اقتباس‌های سینمایی قبلی سیتو همگی به زبان ژاپنی بوده است و فیلم لایو اکشن آکادمی قهرمان من، اولین فیلم انگلیسی زبان این کارگردان خواهد بود. انیمه آکادمی قهرمان من توسط کوهی هوریکوشی (Kohei Horikoshi) در سال ۲۰۱۴ خلق شد و از آن زمان نیز تبدیل به یکی از محبوب‌ترین و مورد استقبال‌ترین مگناهای تاریخ شده است. تاکنون ۵۰ میلیون نسخه از این مگنا به فروش رسیده است.

در مگنای آکادمی قهرمان من، دنیا پر از ابرقهرمان‌های مختلف است و کسانی که ابرقدرتی نداشته باشند در میان بقیه کاملا مشخص هستند. پسر جوانی به نام میدوریا ایزوکو نیز بسیار دوست دارد تا یک ابرقهرمان باشد اما او هیچ قدرتی ندارد.

تاکنون ۵ فصل از این انیمه تولید شده و سه انیمه نسخه فرعی نیز با نام‌های آکادمی قهرمان من: دو قهرمان (My Hero Academia: Two Heroes)، آکادمی قهرمان من: طلوع قهرمانان (My Hero Academia: Heroes Rising) و آکادمی قهرمان من: ماموریت قهرمانان جهان (My Hero Academia: World Heroes’ Mission) ساخته شده و همگی در گیشه کشور ژاپن بسیار موفق بودند. کمپانی لجندری هنوز دیگر جزییات این اقتباس سینمایی از انیمه آکادمی قهرمان من را اعلام نکرده است.

منبع: کولایدر

.
نقل از سینما-فارس

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا