سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

لیام پین و مایا هنری پس از بهم زدن نامزدی دوباره با هم هستند.

لیام پین و مایا هنری راه بازگشت به یکدیگر را پیدا کرده اند.

یک منبع نزدیک به مایا منحصراً به E نیوز می گوید خواننده One Direction و اهل تگزاس در اواسط ماه ژوئیه ، تقریبا یک ماه پس از لغو نامزدی ، “رابطه شان را دوباره برقرار کردند”. اینسایدر می گوید: “آنها به دلیل مشغله زیاد از هم فاصله گرفتند.” آنها به استراحت نیاز داشتند زیرا به خوبی ارتباط برقرار نمی کردند.

این منبع می گوید که پس از جدایی آنها ، خواننده 27 ساله متوجه شد که می خواهد همه چیز را با مدل 21 ساله درست کند. بنابراین ، هنگامی که مایا برای کار به انگلستان بازگشت ، آنها “دوباره وصل شدند” و اکنون روابط آنها ظاهراً به روال قبلی بازگشته است.

به گفته اینسایدر ، “آنها در انگلستان با هم زندگی می کنند اما هنوز به عروسی یا نامزدی فکر نمی کنند.”

اینسایدر می افزاید: در عوض ، این زوج ، که در سپتامبر 2019 با یکدیگر آشنا شدند و تقریباً یک سال بعد نامزد کردند ، “تمرکز خود را بر این گذاشته اند که در کنار هم باشند و در حال حاضر وقتشان را با هم بگذرانند.”

این در سفر اخیر آنها به سنت تروپ مشهود است ، که آنها در حال ترک یک قایق تفریحی لوکس پس از یک شب مهمانی مشاهده شدند.

اگرچه لیام قبلاً اعتراف کرده بود که “در روابط خیلی خوب نیست” ، اما منبع می گوید این امر لزوماً در مورد مایا صادق نیست. منبع می گوید: “مایا واقعا مکمل لیام است.” “او بسیار مهربان است و لیام را ثابت نگه می دارد ، چیزی که اطرافیانش متوجه آن شده اند و دوستش دارند.”

با این وجود ، وقتی لیام در ماه ژوئن درباره جداییشان صحبت کرد ، گفت که امیدوار است روی خودش کار کند تا “به آزار مردم ادامه ندهد”.

او اعتراف کرد: “من در رابطه خیلی خوب نیستم ، بنابراین قبل از اینکه خودم را به شخص دیگری بسپارم ، باید روی خودم کار کنم.” “و من احساس می کنم جایی است که من در آخرین رابطه ام به آن رسیدم. ”

قبل از قرار ملاقات با مایا ، لیام در رابطه دو ساله با شریل کول از X Factor بود ، که در مارس 2017 پسرشان به دنیا آمد.. آنها به فرزندپروری پسر 4 ساله شان ادامه می دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا