سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جاستین تیمبرلیک به طور ناخوانده وارد زوم کال داوطلبان کمپین جو بایدن شد.

 یک روز قبل از انتخابات جاستین تیمبرلیک با ورود ناگهانیش به زوم کال گروهی از حامیان جو بایدن در فیلادلفیا همه را متعجب کرد. 

تیمبرلیک در این تماس تلفنی که روز دوشنبه دوباره آن را در اینستاگرام پست کرد ، گفت: “من فقط می خواستم بیایم و به شما بچه ها بگویم که من طرفدار بزرگ شما هستم.”

داوطلبان وقتی فهمیدند ستاره پاپ به جلسه مجازی آنها پیوسته است ، از خوشحالی فریاد زدند. او همچنین به داوطلبانی که در کارزار ایالت  پنسیلوانیا فعالند ، اشاره کرد که “شهر شما ، ایالت شما در این انتخابات بسیار تاثیرگذار خواهد بود.”

تیمبرلیک ، 39 ساله ، به چند نفر از داوطلبان گوش داد و داستانهایشان را شنید  و سپس در مورد دلایل خود برای رای دادن به جو بایدن بحث کرد. او همچنین حمایت خود را از معاون جو بایدن کاملا هریس ابراز داشت و او را “جالبترین انسان روی زمین” خواند.

تیمبرلیک 39 ساله به داوطلبان گفت: “در جوانی همیشه به من می گفتند سخت ترین کاری که می کنی کاری است که هیچ کس نتواند آن را ببیند.” “من فکر می کنم که این واقعاً همان کاری است که شما در پشت صحنه کمپین انجام می دهید.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا