سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار اجتماعی

شناسایی ۲۰ مورد جدید ابتلا به کرونا در چین

[ad_1]

بر اساس آمارهای رسمی، چین ۲۰ مورد جدید ابتلا به کووید ۱۹ را در تاریخ ۲۴ اوت (روز گذشته) به ثبت رسانده که چهار مورد ابتلای بومی نیز در بین آن ها دیده می شود.

به گزارش ایسنا، چین روز گذشته (سه شنبه) در حالی از شناسایی ۲۰ مورد جدید ابتلا به کووید ۱۹ در این کشور خبر داد که تعداد مبتلایان به این ویروس نسبت به آمار روز قبل از آن، ۱۵ مورد کاهش داشته است.

به گفته مقامات بهداشتی چین، از بین موارد ابتلای جدید به کووید ۱۹ چهار مورد ابتلای بومی گزارش شده و این تعداد نسبت به آمار قبلی موارد ابتلای بومی که تنها یک نفر بود، سه مورد افزایش داشته است.

موارد جدید ابتلا به کروناویروس شامل دو مورد ابتلا در شانگهای، یک مورد در استان جیانگ سو و یک مورد دیگر هم در استان یون نان بوده است.

همچنین متخصصان چینی ۱۱ مورد جدید ابتلای بدون علامت را گزارش کردند هرچند آنها را به عنوان موارد ابتلای تایید شده و قطعی طبقه بندی نمی کنند.

گزارش ها همچنین حاکیست، از بین مبتلایان اخیر هیچ مورد جدید فوتی گزارش نشده است. 

به گزارش رویترز، همچنین تا روز گذشته این کشور ۹۴ هزار و ۷۰۷ مورد تأیید شده ابتلا به کووید ۱۹ را ثبت کرده و تعداد کل قربانیان این بیماری نیز ۴۶۳۶ نفر گزارش شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا