سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جوجو سیوا و ژیمناست المپیکی سونی لی به فصل سی Dancing With the Stars می پیوندند.

فصل آینده رقابتی سخت بر سر رقص با ستاره ها خواهد بود.

ABC در 26 اوت اعلام کرد که جوجو سیوا و دارنده مدال طلای المپیک در فصل 30 DWTS مورد توجه قرار خواهند گرفت.

آنها اولین سلبریتی هایی هستند که به جمع بازیگران پیوستند و برای تأیید داوران لن گودمن ، درک هاف ، کری آن اینابا و برونو تونیولی رقابت کردند.

به گزارش USA Today ، جوجو که در اوایل سال جاری دوست دخترش  کایلی پرو معرفی کرد ، اولین شرکت کننده ای خواهد بود که در این برنامه پارتنر رقصش همجنس خودش است. جوجو ، 18 ساله ، به این رسانه گفت: “ما داریم تاریخ سازی می کنیم.” “این هرگز در Dancing With the Stars اتفاق نیفتاده است.  همیشه یک زوج پسر و دختر پارتنر هم بوده اند.”

او گفت که کام اوت شدنش و معرفی خودش به عنوان یک همجنسگرا , “الهام بخش بسیاری از مردم در سراسر جهان است” و توضیح داد: “من فکر کردم که اگر در این نمایش رقصیدن با دختری را انتخاب کنم ، این امر کلیشه ای را می شکند. جدید ، متفاوت و برای بهتر شدن تغییر می کند. ”

سونی ، 18 ساله ، اخیراً سال اول کالجش را در دانشگاه اوبرن پس از بازگشت به خانه از دور پیروزمندانه در المپیک 2020 توکیو آغاز کرد. او پس از کناره گیری سیمون بیلز از مسابقات ، با کسب طلا در ژیمناستیک همه جانبه ، نقره در فینال تیم و برنز در میله های ناهموار به یک ستاره برتر تبدیل شد.

او پا به پای یکی دیگر از ژیمناست های المپیکی  به سالن DWTS راه یافته است. شاون جانسون در سال های 2009 و 2012 به ترتیب اول و دوم شد.

کیتلین بریستوو و رقصنده حرفه ای آرتم چیگوینتسف در فصل 29 جایزه را به خانه بردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا