سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار ورزشی

زندی: مدال برنز را با اشتباه فردی از دست دادم

[ad_1]

ملی پوش تیروکمان ایران در بازی های پارالمپیک توکیو گفت: با اشتباه خودم در دیدار رده بندی شکست خوردم و مدال را از دست دادم.

به گزارش خبرنگار اعزامی  ایسنا به توکیو، محمدرضا زندی بعد از ناکامی در کسب مدال تیروکمان W۱ پارالمپیک گفت: بی دقتی از خودم بود. در تیر ماقبل فینال عجله کردم و کمی هم باد می آمد. زمان داشتم و باید دیرتر تیر می‌زدم. به نظرم یک مقدار عجله کردم.

وی افزود: پس از این اشتباه، حریفم از فرصت استفاده کرد چون حریفی نبود که هدیه به این خوبی را پس بفرستد. متاسفانه به خودم و به عجله کردن خودم باختم.

ملی پوش پارا تیروکمان ایران خاطرنشان کرد: حکیم اوغلو را می توانستم در رده بندی شکست بدهم ولی چون زمان استراحتم نسبت به او کمتر بود و از آنجا که با اشتباه خودم به نماینده جمهوری چک باخته بودم، نتوانستم عملکرد خوبی در رده بندی داشته باشم.

زندی یادآور شد: حریف جمهوری چک من در نیمه نهایی باتجربه بود. امیدوارم دیگر اعضای کاروان بخصوص ملی پوشان تیروکمان بتوانند با دست پر و با مدال طلا برگردند.

انتهای پیام

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا