سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباراخبار ورزشی

برانکو: متاسفم که در بزرگترین بازی لیگ باختیم

57437786

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید ناراحت است که تیمش در بزرگترین بازی لیگ ایران شکست خورده است.

برانکو ایوانکوویچ بعد از شکست سه بر دو تیمش برابر استقلال در داربی ۸۴ گفت: یک بازی بسیار خوب و زیبا را دیدیم.

او افزود: شاهد یک داربی درخشان با گل‌ها و شانس‌های گل زیاد بودیم. به استقلال بابت بردشان تبریک می‌گویم و از هواداران و بازیکنانم تشکر می‌کنم به خاطر خواست و میل به بردی که در آنها بود. با احساسات زیادی آنها بازی کردند و هیچ ایرادی نمی‌توانم از آنها بگیرم. از هواداران هم ممنونم که در باخت هم بزرگ بودند و فقط متاسفم که در بزرگترین بازی لیگ ایران نتوانستیم آنها را خوشحال کنیم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: از هواداران بابت تشویق‌هایشان ممنون هستم. مطمئنم هستم با کمک هواداران به هدفی که می خواهیم می‌رسیم. خودتان دیدید که داربی همین شکلی است و هر شانسی می‌تواند گل شود. فوتبال است. نیمه دوم یک گل داشتیم و شان‌ های زیادی داشتیم و جلوی دروازه حریف خیمه زده بودیم ولی زمان کافی برای مساوی کردن نبود. بار دیگر عذرخواهی می‌کنم بابت اینکه نتوانستیم ببریم.

برانکو درباره تعداد کم تعویض‌هایش در این بازی، گفت: یک تعویض کردیم چون می‌خواستم حمله را تقویت کنم و نیازی به دیگر تعویض‌ها نبود. هم سروش، محسن و امیری خوب بودند و می‌شد شاید فقط نریمان جهان را بازی دهم اما نیمه دوم کلا توپ روی هوا بود.

برانکو درباره غیبت کامیابی‌نیا در بازی بعدی پرسپولیس، عنوان کرد: کامیابی‌نیا بازیکن مهمی برای ماست و مجبوریم بدون او بازی کنیم. به جرات می‌توانم بگویم که او از بهترین‌های ما در لیگ بوده است. البته قبول ندارم جای او خالی بوده است و حسین ماهینی در این پست خیلی خوب بازی کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا تیمش در دفاع چپ مشکل داشت، بیان کرد: خودتان می‌دانید استقلال تیم خوبی است. آنها بازیکنان با کیفیتی دارند ولی طبیعی است که از یک طرف حمله می‌شود. در زمان گل سوم شش بازیکن ما بودند و فقط کاوه رضایی بود. شاید نیاز باشد که احمدزاده به پست جدیدش عادت کند. او اشتباه خاصی نداشت. نمی‌شود که فقط احمدزاده دفاع کند. تیم حریف هم در این موقعیت خیلی خوب کار کرد.

سرمربی پرسپولیس درباره تعداد بالای گل خورده تیمش در این بازی نسبت به کل لیگ و دلیل شکست تیمش گفت: به هرحال این مسابقات هست و این اتفاقات هم رخ می دهد. به جز گل‌هایی که زدند، استقلالی‌ها شانس دیگری نداشتند. آنها موقعیت‌های خطرناکی بدست نیاوردند.

او درپاسخ به این پرسش که آیا قبول دارد تیمش به داوری معترض بود و نظرش راجع به دعوای سید جلال و رحمتی چیست، گفت: من نمی‌دانم آن درگیری برای چه بود. به هرحال رحمتی هم یک تقصیری داشته که اخراج شده است. فکر می‌کنم تیم ما آمادگی برای این بازی داشت. من دیروز هم گفتم استقلال تیم خوبی است و داربی معیار خاصی ندارد. مهم این است که داربی بازی خوبی بود و این بار استقلال بهتر بود.

برانکو ایوانکوویچ در پاسخ به این سوال که چه حرکت اشتباهی کرد که تیمش شکست خورد، گفت: درباره اشتباه‌های اینجا صحبت نمی‌کنیم. بازی را آنالیز می‌کنیم و این مسئله در رختکن خواهد بود. تکرار می‌کنم این داربی است و برخی جزئیات حساس را بازیکنان رقم می‌زنند. هیچ ایرادی نمی‌توانم از بازیکنانم بگیرم و مطمئنم که خواست آنها در سطح بالا بوده و دوست داشته‌اند تا پیروز شوند. ما یک تیر دروازه زدیم و شانس‌های خوبی داشتیم.

وی در واکنش به این سوال که آیا نیازی به خرید بازیکن برای تیمش نمی‌بیند، گفت: نیمه دوم فصل شروع شده است و همیشه به بازیکن نیاز است اما چه کسی را باید بیاوریم؟ الان می‌شود بازیکن گرفت یا بعدا؟ باید به این مسئله توجه شود.

سرمربی پرسپولیس درباره مصاف با الهلال، اظهار کرد: ما در سخت‌ترین گروه ممکن قرار داریم. قهرمان عربستان، قطر و الوحده که یکی از بزرگترین باشگاه‌های امارات است. گروهی سختی مقابل ماست و قطعا بازی با الهلال نامعلوم خواهد بود ولی ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم. هر شکستی تاثیر خودش را دارد اما در داربی اثرات برجسته‌تر هستند. در داربی احساسات و انرژی بیشتری است و بازیکنان با احساسات برخورد می‌کنند. ما منتظر بازی با سپاهان و در ادامه الهلال هستیم.

او در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به دیدار با سپاهان، گفت: ما چهار داربی پشت سر هم داشته‌ایم. تراکتور، استقلال، سپاهان و الهلال. ال‌کلاسیکوی ما مسابقه با استقلال است اما بازی با سپاهان هم از اهمیت خودش برخوردار است. اگر آمار را ببینیم، متوجه می‌شویم که سپاهان از تیم‌های موفق ایران است. باخت اخیر سپاهان هیچ تاثیری روی بازی با ما ندارد. می‌دانیم که بازی سختی پیش‌روی داریم. همیشه به طور سنتی پرسپولیس به سختی مقابل سپاهان حاضر شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا