سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیرپیشخوان اروپا

فرزند دوم کاردی بی و آفست به دنیا آمد.

کاردی بی و شوهرش افست ، دوشنبه ، 6 سپتامبر ، از تولد دومین فرزندشان با هم خبر دادند.

“9/4/21” ، کاردی در زیر عکس اینستاگرام در کنار آفست و پسرش در بیمارستان نوشت. در این عکس ، مادر بچه کوچکش را که در یک پتوی آبی روشن پیچیده شده بود ، در حالی که افست به طرز شگفت انگیزی  به او نگاه می کرد ، بغل کرده است.

کاردی و افست به E! نیوز در بیانیه مشترک  گفتند “او در حال حاضر بسیار مورد علاقه خانواده و دوستان است و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا او را با خواهر و برادرهای دیگرش آشنا کنیم.”

سه ماه پیش خواننده 28 ساله “WAP” در مراسم اهدای جوایز BET در سال 2021 در حالیکه در کنار گروه میگوس هیپ هاپ Offset اجرا می کرد ، بارداریش را اعلام کرد. کاردی بعداً در پست اینستاگرامش  بارداری خود را تأیید کرد. افست نیز به طور مشابه در استوری های اینستاگرام به اشتراک گذاشت و نوشت: “برکت دیگر”.

این زوج یک دختر 3 ساله ،  به نام Kulture Kiari Cephus دارند . در همین حال ، افست همچنین پدر جوردن سفوس 11 ساله ، کالیا ماری سفوس 6 ساله و کودی سفوس 6 ساله از روابط قبلیش است.

کاردی 28 ساله و افست 29 ساله در سپتامبر 2017 به طور مخفیانه با هم ازدواج کردند. کاردی دقیقاً سه سال بعد به دنبال خیانت افست در اوایل سال 2018 تقاضای طلاق کرد. با این حال ، این زوج تا دسامبر 2020 آشتی کردند.

یک منبع به E نیوز گفت: “کاردی توجه او را دوست دارد.”  “افست واقعاً تلاش می کند تا او را دوباره به دست آورد.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا