سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر

اسناد طلاق نشان می دهد که مادر بدجنس جانی دپ او را در دوران نوجوانی رها کرده بود.

اسناد جدید دادگاه نشان می دهد  مادر جانی دپ در دوران نوجوانی او را رها کرده است.

در پرونده های دادگاه  سال 1981، که تا به امروز در بایگانی دادگاه پنهان شده بود ، بتی سو دپ و پدر این بازیگر جان دپ-که در سال 1978 وقتی جانی دپ 15 ساله بود طلاق گرفتند ادعا می شود که بتی سو پسرش را رها کرده است.

اما در مصاحبه ها ، جانی دپ چیز دیگری می گفته. او در سن 11 سالگی شروع به مصرف مواد کرد ، در 16 سالگی دبیرستان را رها کرد و نوازنده شد و در سال 1980 در گروهی به نام The Kids به عنوان گیتاریست مشغول شد  ، بعد به لس آنجلس نقل مکان کرد و ماه ها در یک ماشین زندگی کرد. اولین نقش بازیگری او در  فیلم “یک کابوس در خیابان نارون” پس از ملاقات با نیکلاس کیج در سال 1984 بود.

در سند طلاق ، که در سال 1981 امضا شد ، آمده است: “بدین وسیله زوجه تصدیق می کند که فرزند زوجین … جان سی دپ دوم کاملاً رها شده و خود کفا است. ”

این اسناد توسط پل بارسی ، در تحقیقات جدید برای سریال جدید “Johnny Depp v Amber Heard” کشف شد. بارسی گفت: “دپ گفته  از سن 11 سالگی ، انواع مواد از جمله ماری جوانا ، کوکائین ، اکستازی ، LSD ، داروهای مسکن ، مواد افیونی و قارچ جادویی را مصرف کرده است. به گفته او ، مصرف مواد مخدر راهی برای فرار از مشکلات خانوادگی اش بود.”

او در ادامه گفت : “نیازی به گفتن نیست ، جانی در 17 سالگی به سختی از نظر مالی خودکفا شده بود.  مادرش در زمانی که جانی  بیشترین نیاز را به او داشت ، او را نادیده گرفت.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا