سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

لوری لافلین به بازیگری برمیگردد.

لوری لافلین پس از متهم شدن در ماجرای رسوایی قبولی کالج به حرفه اش باز می گردد. این بازیگر 57 ساله قرار است در فصل 2 سریال When Hope Calls در GAC Family بازی کند و نقش  ابیگیل استانتون را در فیلم When Calls the Heart بازی کند.

اولین پخش دو قسمتی با عنوان When Hope Calls: A Country Christmas ، شنبه ، 18 دسامبر ، ساعت 20 آغاز می شود.  لافلین آخرین بار در فصل 6 سریال When Calls the Heart در تلویزیون در نقش ابیگیل دیده شد تا اینکه شبکه هالمارک در مارس 2019 با او قطع رابطه کرد.

در آگوست گذشته ، دادگاه برای لافلین دو ماه  زندان , دو سال آزادی تحت نظارت ، پرداخت 150 هزار دلار جریمه و انجام 100 ساعت خدمات اجتماعی مقرر کرد. اکتبر گذشته حکمش اجرا شد و کمتر از دو ماه بعد آزاد شد.

منبعی در ماه مارس به نشریه ET گفت که لافلین آماده پیشرفته و “برای دوباره کار کردن هیجان زده است”.

این منبع گفت: “به لوری فرصت های زیادی داده شده  تا در مورد آنچه که تجربه کرده  صحبت کند ، اما به نظر نمی رسد کلمات مناسبی را پیدا کند.” “او از صحبت کردن می ترسد ، مردم نمی توانند با این موضوع کنار بیایند. در این مرحله ، او فقط می خواهد جلو برود و روی نکات مثبت تمرکز کند.”

کوچکترین دختر لافلین ، اولیویا جید 22 ساله ، در حال حاضر در فصل 30 رقص با ستاره ها شرکت کرده است. در مصاحبه ای که اخیرا داشته گفته که والدینش به او افتخار می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا