سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

الن دجنرس برند محصولات مراقبت از پوست Kind Science را راه اندازی کرد.

با تمام شدن تاک شوی مشهور  الن دی جنرس, حالا او عرضه محصولات مراقبت از پوست را در برنامه اش قرار داده است.

در قسمت سه شنبه برنامه “The Ellen DeGeneres Show” ، این کمدین  اعلام کرد که یک لاین مراقبت از پوست به نام Kind Science راه اندازی کرده است.

دی جنرس گفت : “چیزی وجود دارد که من از آن بسیار هیجان زده هستم. من سه ساله که روی این موضوع کار می کنم و بسیار خوشحالم که امروز آن را با شما در میان می گذارم.”

در ادامه اعلام این خبر او برند مراقبت از پوستش را اینگونه توصیف کرد: “مراقبت از پوست با افزایش سن که واقعاً جواب می دهد.”

دجنرس اضافه کرد که در تاریخ 26 اکتبر محصولات برای خرید در دسترس خواهد بود.

او ادامه داد: “ما اسم  آن را دانش مهربان ( Kind Science ) گذاشتیم چون با حیوانات ، با پوست شما ، با کره زمین و همچنین با  کیف پول شما مهربان است. بنابراین همه چیز مهربان است. ”

در حالی که هنوز محصولات به طور دقیق  فاش نشده است ، وب سایت Kind Science از “عملکرد و تاثیر گذاری  عالی این محصولات با شعار “سنتون را قبول کنید، نه چین و چروک هایتان ” را صحبت کرده است.

دجنرس در ماه مه اعلام کرد که پس از 19 فصل تاکشوی الن دی جنرس را پایان می دهد .

اگرچه او قبلاً در کمپین های Covergirl مشارکت کرده بود ، اما Kind Science اولین تلاش دجنرس در ایجاد برند محصولات زیبایی خودش است . او همچنین در حال حاضر برند دکوراسیون خانه با نام ED by Ellen را دارد.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن