سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

بازگشت آدام لمبرت به آمریکن ایدل بعد از 12 سال

آدام لمبرت بعد از 12 سال به برنامه آمریکن ایدل بر می گردد . او در سری جدید این مسابقه با نام Clash of the Cover Bands که 13 اکتبر پخش می شود به عنوان داور در کنار دیگر ستاره هایی مثل مگان ترینر و ایستر دین حضور خواهد داشت. 

هنرمندانی که این فصل را تحت پوشش قرار می دهند شامل آرتا فرانکلین ، بلینک -182 ، بون جووی ، بریتنی اسپیرز ، کری آندروود ، سلین دیون ، کلدپلی ، دالی پارتون ، التون جان ، لیدی گاگا و U2 هستند.

لمبرت منحصراً به E نیوز گفت: “من به نوعی به دیوا ( سردسته زنان خواننده ) علاقه دارم.””من فکر می کنم این یک جور نقطه ضعف من است. ما یک بریتنی ، یک جی لو ، یک سلین (دیون) داشتیم ، ما تینا (ترنر) ، ما دالی [پرتون] داشتیم. اینها زنان نمادین هستند.”

او توضیح داد: “این بسیار دیوانه کننده بود چون ما این برنامه را در همان صحنه و استودیوی خاطره انگیز American Idol فیلمبرداری کردیم.” “بنابراین قدم زدن در این  استودیو هر روز برایم جالب بود. 12 سال پیش, همه چیز برای من از آنجا شروع شد.”

لمبرت نایب قهرمان فصل هشتم American Idol بود و این تجربه را  امروز در مربیگری اش در سری جدید مسابقه به کار می برد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا