سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینماپیشخوان اروپاسینمای جهان

کارگردان پتی جنکینز به روز رسانی هیجان انگیزی درباره واندروومن 3 به اشتراک گذاشت.

در ماه دسامبر ، کمپانی برادران وارنر اعلام کرد که ساخت  سری سوم فیلم  واندروومن در حال پیشرفت است و دوباره گال گادوت نقش دیانا پرنس را بازی می کند و دوباره توسط پتی جنکینز کارگردانی می شود. روز شنبه ، 16 اکتبر ، در رویداد DC Fandome 2021 ،جنکینز تأیید کرد که  این فیلم جدید قطعاً هنوز در دست ساخت است و جزئیات جدیدی در مورد انتخاب بازیگران فیلم به اشتراک گذاشت.

جنکینز اعلام کرد که لیندا کارتر ، ستاره محبوب واندر وومر ، که این شخصیت را در مجموعه تلویزیونی محبوب دهه 70 بازی می کرد ، برای بازی Wonder Woman 3 باز خواهد گشت.

این کارگردان می گوید: “ما برای Wonder Woman 3 بسیار هیجان زده هستیم.” “گال ،از این که اینجا نیست خیلی ناراحت بود، پر مشغله ترین فرد در جهانه ، در حال حاضر سه بچه کوچک دارد و فیلمبرداری هم می کند ، بنابراین او بسیار ناراحت بود که نتوانست اینجا باشد.”

در ماه ژوئن ، گادوت 36 ساله ، دانیلا ، سومین دختر خودش و همسرش ژارون ورسانو را به دنیا آورد که به خواهران بزرگترش آلما ، تقریباً 9 ساله و مایا ، 4 ساله پیوست.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا