سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

الک بالدوین سر ست فیلمبرداری اشتباهی شلیک کرد و فیلمبردار را کشت.

طبق اطلاعات بدست آمده دیروز صبح الک بالدوین بازیگر 63 ساله  سر ست فیلمبرداری فیلم وسترن RUST  به طور تصادفی با تفنگی که در دست  داشت ( تفنگ مخصوص فیلمهای سینمایی و با گلوله غیرواقعی بوده)  شلیک کرده که باعث مرگ فیلمبردار هالیانا هاچینز و زخمی شدن کارگردان فیلم جوئل سوزا شده است.

هاچینز 42 ساله با هلیکوپتر به بیمارستان دانشگاه نیومکزیکو منتقل شد و در آنجا به دلیل جراحات وارده فوت شد.

به گفته پلیس، یک آمبولانس سوزا 48 ساله را به مرکز پزشکی منطقه ای کریستوس سنت وینسنت برد، و  او تحت درمان جراحاتش است.

کلانتر شهر سانتافه گفت که حدود ساعت 1:50 بعد از ظهر، پس از آنکه تماس گرفتند و از تیراندازی در صحنه فیلمبرداری خبر داند، افسران را به مزرعه بونانزا کریک اعزام کرد.

به گفته کلانتری، هیچگونه اتهامی در رابطه با این حادثه مطرح نشده و کارآگاهان با شاهدان در حال صحبت هستند.

الک بالدوین که در شوک به سر می برد , سکوتش را شکست و گفت :  هیچ کلمه ای برای بیان شوک و اندوهم در مورد حادثه غم انگیزی که جان هالینا هاچینز را گرفت وجود ندارد. من بخاطر این اتفاق ناگوار خیلی متاسفم. من با پلیس در روند تحقیقات همکاری می کنم.با همسر او در ارتباط هستم و از خانواده اش حمایت می کنم. قلبم برای همسرش, پسرش و همه کسانی که هالینا را می شناختند شکسته است. ”

هاچینز یک فیلمبردار بود که اخیراً در  فیلمهای A Luv Tale: The Series، The Mad Hatter، Blindfire، Archenemy  کار کرده است. دو روز پیش، او ویدیویی از اسب سواری خود در صحنه فیلمبرداری به اشتراک گذاشت و نوشت: «یکی از مزیت های فیلمبرداری وسترن این است که می توانید در روز تعطیلتان  اسب سواری کنید. ”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا