سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

واکنش لیدی گاگا، شر و دیگر سلبریتی ها به پایان محافظه کاری بریتنی اسپیرز: “تو یک سوپراستار هستی”

بریتنی اسپیرز سرانجام پس از اینکه قاضی دادگاه عالی لس آنجلس رسماً به محافظه‌کاری 13 ساله او  در روز جمعه پایان داد، آزاد شد. این خبر باعث خوشحالی خیلی ها شده و سلبریتی ها هم به این خبر واکنش نشان دادند.

در میان آنها لیدی گاگا  صبح شنبه پیامی احساسی در توییتر منتشر کرد. او نوشت: “بریتنی اسپیرز را در تمام دوران حرفه ای اش دوست داشتم.” “من به او نگاه کردم، قدرت او را تحسین کردم – او به افراد زیادی قدرت داد و هنوز هم دارد. امروز خیلی برای تو خوشحالم. تو لایق آن اتفاق ( محافظه کاری ) نبودی… تو یک سوپراستار و یک انسان فوق العاده هستی. ”

پاریس هیلتون هم در توییتی  نوشت: “خیلی خوشحالم که بالاخره این روز فرا رسید. خیلی وقته منتظر این لحظه ایم. بریتنی بالاخره آزاد شد!!! تو مقاوم ترین و مهربان ترین و الهام بخش ترین انسان هستی. همه ما تو را خیلی دوست داریم! بهترین روزهای تو در راهه!”

رپر آزالیا بنکس احساساتی‌ شد و نوشت: “من در واقع سر میز شام دارم گریه می‌کنم. این فوق‌العاده است.”

همچنین، اسطوره موسیقی شر هم پیامی دوست داشتنی و پر از ایموجی به اشتراک گذاشت که آزادی بریتنی را جشن میگیرد.

پس از مشکلات سلامت روان بریتنی در اواخر سال 2007 و اوایل سال 2008، پدرش، جیمی اسپیرز، برای حفاظت از زندگی و دارایی دخترش اقدام کرد.  این محافظه کاری ظاهراً موقت در فوریه 2008، زمانی که او 26 ساله بود، آغاز شد، اما در نهایت بیش از یک دهه به طول انجامید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا