سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینماسینمای جهان

باز لورمن تاریخ انتشار فیلم زندگینامه الویس پریسلی را در تریلر جدید به اشتراک می گذارد.

باز لورمن تریلر  فیلم الویس پریسلی را به همراه تاریخ اکران رسمی این فیلم به اشتراک گذاشت که  آستین باتلر در نقش الویس بازی می کند.

در این کلیپ بیست ثانیه ای باتلر را در نقش الویس جوان با لباس اجرای نمادین می بینیم که در پشت صحنه راه می رود.

کارگردان استرالیایی این کلیپ هم توضیح داد: که در 24 ژوئن 2022 این فیلم اکران می شود.

تاریخ اکران این فیلم چندین بار به دلیل همه‌گیری کووید-19 به تعویق افتاد و ستاره‌های آن از جمله تام هنکس، که نقش مدیر الویس، سرهنگ تام پارکر را بازی می‌کند، سال گذشته به این ویروس مبتلا شد.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی سال 2019 کمپانی برادران وارنر، این فیلم زندگی و حرفه پریسلی را “از طریق  روابط پیچیده اش با مدیر مرموزش، سرهنگ تام پارکر” بررسی خواهد کرد. داستان به رابطه  آنها در طول این  20 سال می پردازد، از به شهرت رسیدن پریسلی تا ستاره شدن بی سابقه اش و..

علاوه بر باتلر و هنکس، اولیویا دی جونگ در نقش پریسیلا پریسلی نیز در این فیلم حضور خواهد داشت.

در بیانیه ای که همراه با بیانیه مطبوعاتی 2019 منتشر شد، لورمن تصمیم خود را برای انتخاب باتلر در این فیلم به اشتراک گذاشت و گفت کسی را پیدا کرده که می تواند “روح یکی از نمادین ترین چهره های موسیقی جهان را تجسم بخشد.”

او ادامه داد : می‌دانستم که اگر انتخاب بازیگر کاملاً درست نباشد، نمی‌توانم این فیلم را بسازم، و ما  به دنبال بازیگری می‌گشتیم که بتواند حرکات طبیعی و ویژگی‌های آوازی منحصربه‌فرد این ستاره بی‌نظیر او را به تصویر بکشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا