سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

بازگشت ریکی مارتین به صحنه پس از رد شدن پرونده شکایت برادرزاده اش علیه او

تنها یک روز پس از رد پرونده شکایت برادرزاده اش علیه او در دادگاه، این خواننده در استیج هالیوود بول در لس آنجلس برای یک کنسرت ویژه با فیلارمونیک لس آنجلس روی صحنه رفت.

مارتین 50 ساله در 23 ژوئیه به مخاطبان گفت: “این یک عصر زیبا خواهد بود.” “تنها چیزی که می خواهم اینه که همه چیز را فراموش کنید. می خواهم روی عشق و نور تمرکز کنید.”

در طول شب، مارتین به نظر می‌رسید که روحیه‌ای عالی دارد، و بزرگ‌ترین آهنگ‌هایش را از جمله “Cup of Life”، “She Bangs” و “Livin’ La Vida Loca” اجرا  کرد.

اوایل این ماه، مارتین متهم به زنای با محارم، تعقیب و آزار و اذیت برادرزاده‌اش شد که برای او حکم منع موقت صادر شده بود. (وکلای مارتین بعداً در بیانیه ای به E! گفتند: دستور موقت «توسط دادگاه تمدید نشد») با این حال، برادرزاده اش در جلسه دادگاه در 21 ژوئیه از شکایتش علیه مارتین صرف نظر کرد.

پس از منتفی شدن پرونده، مارتین بیانیه ای احساسی ارائه کرد و از ماجرا گفت.

او در ویدئویی  گفت: امروز جلوی دوربین‌ها هستم زیرا واقعاً باید صحبت کنم تا روند بهبودیم را شروع کنم. به مدت دو هفته اجازه دفاع از خود را نداشتم زیرا رویه‌ای را دنبال می‌کردم که طبق آن قانون من را موظف می‌کرد تا قبل از حضور در مقابل قاضی صحبت نکنم.»

او ادامه داد: خدا را شکر دروغ بودن این ادعاها ثابت شد، اما من حقیقت را به شما می گویم: خیلی دردناک بوده است. این برای من، برای خانواده ام، برای دوستانم ویرانگر بوده . من این را برای هیچ کس آرزو  نمیکنم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا