سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

تام هالند درباره وقفه از بازیگری می گوید :«بی‌صبرانه منتظرم تا پدر شوم»

فیلم سینمایی Spider-Man: No Way Home به تازگی در سینماها اکران شده است و به نظر می رسد که تام هالند، ستاره اصلی فیلم، از قبل برای استراحت از بازیگری برنامه ریزی کرده است.  در مصاحبه اخیر او با People، تام در مورد تمایل به تشکیل خانواده صحبت کرده است.

در حالی که  تام هالند اخیراً رابطه اش را با زندایا رسمی کرده ، به نظر می رسد که این بازیگر در حال حاضر رویای آینده ای روشن برای خودشان در سر دارد.این بازیگر در مصاحبه اخیرش با People، در مورد اینکه  شش سال گذشته فقط کار کرده و الان تصمیم دارد برای مدتی از بازیگری فاصله بگیرد تا روی چیزهای دیگر تمرکز کند، صحبت کرد.

هالند در حالی که در مورد تمایلش برای تشکیل خانواده صحبت می کرد، افشاگری شگفت انگیزی کرد و گفت: “من شش سال گذشته را فقط بر حرفه ام تمرکز کرده ام. می خواهم کمی استراحت کنم و روی تشکیل خانواده تمرکز کنم و  تجربه اش کنم. من می خواهم خارج از دنیای سینما زندگی کنم.” اگرچه تام فقط به این بسنده نکرد و حتی گفت که چقدر دوست دارد در  آینده پدر شود و افزود: “من بچه ها را دوست دارم و بی صبرانه منتظرم پدر شوم. ”

این بازیگر اشاره کرد  به خاطر  علاقه‌اش به بچه‌ها اگر بازیگر نمی شد قطعا معلم می شد.

در حالی که تام ممکنه آماده استراحت باشد، به نظر می رسد طرفداران متقاعد شده اند که او بدون شک یکی از بهترین مرد عنکبوتی در چند وقت اخیر است و مشتاقانه منتظر بازگشت او به عنوان ابرقهرمان برای یک سه گانه دیگر هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا